REKLAMAA1 Pizzeria105 01.08.2022 - 30.09.2022 (2X w serii)
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  O godz. 7 w całej Polsce ruszył 14. Onkobieg. To największa akcja charytatywna dla pacjentów onkologicznych, która w czasach przed pandemią była biegiem rozgrywanym wokół budynków ursynowskiej Onkologii. Tym razem uczestnicy zbierają kilometry w całym kraju, a przy ul. Roentgena stanęło studio, z którego nadawana będzie relacja na żywo.

  "Onkobieg. Razem po zdrowie" to największy bieg charytatywny dla pacjentów onkologicznych. W niedzielę kolejny raz pobiegniemy w geście solidarności z pacjentami w trakcie terapii onkologicznej. Każdy uczestnik Onkobiegu pobiegnie w dowolnie wybranym przez siebie miejscu i między godziną 7 a 13 pokona zadeklarowany przez siebie dystans w ciągu 60 minut. Organizatorzy zachęcają do dzielenia się zdjęciami z biegu na mediach społecznościowych. Dzięki oznaczeniu #Onkobieg wszyscy biegną razem.

  Przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności, na terenie Instytutu Onkologii działać będzie studio, z którego organizatorzy relacjonować będą całe wydarzenie, a także dopingować wszystkich Onkobiegaczy.  Pojawią się też eksperci, którzy zwrócą uwagę na ważne kwestie zdrowotne oraz ambasadorzy Onkobiegu.

  Patronem medialnym Onkobiegu, jak co roku, jest również portal Haloursynow.pl

  Transmisję z wydarzenia można oglądać na żywo od 9 do 13 tutaj:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.606 sekundy
  REKLAMAA2 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022