REKLAMAA1 AUTO WIMAR 01.04.2021 - 30.04.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KW)

  Praca na ul. Wiolinowej wre. Zrywana jest stara nawierzchnia, a zastąpi ją nowy asfalt. Mieszkańcy, którzy na remont drogi czekali wiele lat, są ze zmian zadowoleni, chociaż niektórzy poszerzyliby zakres robót.

  We wtorek rozpoczął się remont odcinka ul. Wiolinowej, ciągnącego się wzdłuż łąki na Olkówku. Ostatni raz droga była naprawiana dwa lata temu. Wówczas wypełniano jedynie istniejące dziury. Teraz na ok. 100-metrowym odcinku drogi, pomiędzy skrzyżowaniem Wiolinowej z Melodyjną a progiem zwalniającym, niedaleko bloku przy Wiolinowej 11, zostanie wymieniona cała nawierzchnia. W związku z remontem można napotkać na utrudnienia. Mieszkańcy jednak zgodnie twierdzą, że chwilowe niedogodności są warte efektu końcowego.

  - Bardzo się cieszę. Czekaliśmy na wymianę kilka lat! – mówi mieszkanka okolic. - Brakowało nowej nawierzchni, dobrze, że wymieniają – dodaje inna.

  Wymianę nawierzchni doceniają nawet osoby, które bywają w tej okolicy sporadycznie. Prac doglądał burmistrz Ursynowa Robert Kempa. Niektórzy zwracają uwagę, że wymiana nawierzchni przydałaby się także na zjeździe w ul. Wiolinową z ul. Surowieckiego.

  - Tu, gdzie remontują, nie zwracałem uwagi na jakieś wielkie dziury. Były progi, więc i tak wolno się jeździło. Tam za to są te wielkie płyty, które się pozapadały i można sobie koło urwać – zwraca uwagę kierowca mieszkający w pobliżu ul. Wiolinowej.

  Ratusz nie może jednak wyremontować tego odcinka, ponieważ nie jest on w posiadaniu dzielnicy, a spółdzielni "Jary". Nowa nawierzchnia 100-metrowego odcinka powinna być gotowa najpóźniej w środę.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Jprdle 1 3 miesiące temuocena: 55% 

   A zdjęcie z łopato se kiempa szczepił?

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3647 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.02.2021 - 13.05.2021