REKLAMAA1-AUTO-WIMAR---11-09----10-01-2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KT)

  Ruszył ursynowski turniej Ursynów Cup 2019. 19. edycja piłkarskich zmagań dla młodych talentów przyciągnęła ekipy U-12 z najlepszych polskich ośrodków futbolowych. Gospodarzem zawodów jest KS SEMP Warszawa, który zanotował fantastyczny start, zdobywając w pierwszych spotkaniach komplet punktów. W sobotę poznamy zwycięzców grup, w niedzielę rozgrywki finałowe.

  W balonie przy ul. Koncertowej 4 trwają mecze grupowe turnieju Ursynów Cup. Jak co roku zameldowały się ekipy z silnych ośrodków z całego kraju. Sobotnie mecze pozwolą wyłonić zwycięzców grupy I i grupy II. Dwie najlepsze ekipy z każdej z nich trafią do fazy pucharowej. Pozostałe drużyny wezmą udział w barażach i powalczą o upragnione ćwierćfinały. Taka formuła daje szansę rehabilitacji po słabym starcie.

  Mecze ruszyły o godz. 10:00. Od początku dużo się działo. Najmocniejszym akcentem było wysokie zwycięstwo Escoli Varsovii nad drugą drużyną SEMP-a. Gospodarze przegrali 0:7.

  - Staram się wspierać organizację turnieju - od spisywania wyników i strzelców bramek, po konferansjerkę. Profesjonalni dziennikarze będą komentować jutrzejsze mecze. Jesteśmy po pierwszych spotkaniach, mamy już faworytów do korony króla strzelców. Pada bardzo dużo bramek - mówi Sławomir Sobusiak, koordynator turnieju i tata jednego z piłkarzy.

  Świetny start zaliczyli gracze pierwszej drużyny KS SEMP. Najpierw wygrali 2:0 z Wisłą Płock, później gładko przeszli przez spotkanie z Arką Gdynia (3:0).

  - Ten turniej słynie z wysokiego poziomu. W tym roku zaczęliśmy fantastycznie, bo wygraliśmy z Wisłą Płock i Arką Gdynia. W drugim meczu chłopcy złapali luz, było kilka ciekawych akcji. Musimy jeszcze popracować nad grą bez piłki i szukaniem wolnych przestrzeni. Jak dotąd jesteśmy na pierwszym miejscu w grupie i to nas cieszy - mówił po drugim zwycięskim meczu Krzysztof Lizińczyk, dyrektor sportowy KS SEMP Warszawa.

  W pierwszym dniu rozgrywek najlepiej wypadła drużyna Escola Varsovia. Po wysokim zwycięstwie Nad SEMP-em powtórzyła wyczyn i 7:0 pokonała jeszcze KS Stadion Śląski Chorzów. Do tego dorzuciła 4:0 z RKS Radomiak Radom i z kompletem punktów prowadzi w grupie II.

  W grupie I trzy zwycięstwa zaliczył zaś UKS Varsovia. Na drugim miejscu plasuje się jak dotąd KS SEMP, który zanotował dwa zwycięstwa, ale w trzecim meczu nieznacznie uległ właśnie Varsovii.

  Sobotnie mecze potrwają do godz. 18:00. Jeszcze dziś poznamy zwycięzców grup oraz ekipy, które zameldują się w fazie pucharowej dzięki barażom. Jutro dalszy ciąg rywalizacji. Pierwszy gwizdek o godz. 09:00.

  ZOBACZ ZDJĘCIA Z PIERWSZEGO DNIA TURNIEJU URSYNÓW CUP:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 22

  • 11
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4184 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-11-2020