REKLAMAA1 AUTO WIMAR 01.11.2021 - 31.01.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Popularna impreza biegowa powróciła w wielkim stylu! Prawie dwustu zawodników wzięło udział w biegu inauguracyjnym jesiennej edycji Grand Prix Warszawy po Lesie Kabackim.

  - Grand Prix są roozgrywane od 30 lat, my kontynuujemy tę tradycję. Biegi są przeznaczone dla wszystkich chętnych - dla amatorów od 16 lat - mówi Alina Sakwa z Active Sports, organizatorka zawodów.

  Trasa prowadzi alejkami Lasu Kabackiego - to dokładnie 10 kilometrów. - Piękna trasa! Uwielbiam Las Kabacki, biegam po lesie i jest to powód, dla którego tu mieszkamy i nigdy się nie wyprowadzimy - mówi Ania z Kabat.

  Dobra pogoda sprawiła, że wielu zawodników biło dziś swoje rekordy życiowe. - Jesteśmy drużyną Vege Runners. Staramy się cisnąć życiówki i pewnie drużynowo znów będziemy pierwsi, w zeszłym roku się udało! - mówią Marcin i Marek.

  Dziś najszybciej 10 km pokonali Marta Kaźmierczak, Marta Jusińska i Anna Sawicka wśród kobiet, a wśród mężczyzn: Sebastian Polak przed Arturem Jabłońskim i Marcinem Stupakiem.

  Kolejne zawody odbędą się 6 i 20 października. Zapisy prowadzone są na stronie www.biegi.waw.pl. Więcej o imprezach sportowych na Ursynowie w serwisie: www.sport.ursynow.pl.

  ZOBACZ ZDJĘCIA Z ZAWODÓW:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4194 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.11.2021 - 24.02.2022