REKLAMAA1-Galileusz--01-09----30-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 lipca 2020, 14:20 komentarzy 2

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (ZDM)

  Miejscy drogowcy rozpoczęli prace remontowe na "ursynowskich" wiaduktach Doliny Służewieckiej. Aż do września kierowcy mogą spodziewać się utrudnień.

  Przez całe wakacje trwać będą prace nad wymianą dylatacji wiaduktów przy ul. Dolina Służewiecka oraz ul. Koński Jar. Jak zapowiada Zarząd Dróg Miejskich roboty będą etapowane, tak aby zminimalizować utrudnienia w ruchu.

  - Wymiana urządzenia dylatacyjnego to skomplikowany proces, który wymaga zachowania określonych reżimów technologicznych. Po usunięciu starego urządzenia i ułożeniu nowego urządzenia dylatacyjnego wylany beton potrzebuje kilku dni za związanie. Po tym etapie nakładana jest izolacja i nawierzchnia - informuje ZDM.

  Prace podzielone są na trzy etapy. Pierwszy z nich już się zaczął. Drogowcy do 3 sierpnia zamknęli skrajny prawy pas ruchu w kierunku węzła Wyścigi oraz lewy pas w kierunku Wilanowa.

  Skończą wcześniej?

  W drugim etapie, który potrwa od 4 do 23 sieprnia zamknięte będą skrajny lewy pas w kierunku węzła Wyścigi oraz skrajny prawy pas w przeciwnym kierunku. Skręt w al. KEN zostanie zachowany – środkowy pas będzie do jazdy na wprost i do skrętu w prawo.

  W trzecim etapie od 24 sierpnia do 12 września zamknięte mają być: środkowy pas w kierunku węzła Wyścigi oraz środkowy pas przechodzący następnie w prawy w kierunku Wilanowa.

  Jak zaznaczają drogowcy utrudnienia nie będą bardzo uciążliwe i postarają się wyprzedzić harmonogram prac, tak by skończyć je jeszcze przed końcem wakacji. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 58

  • 9
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 6
   PRZYDATNY
  • 7
   OBOJĘTNY
  • 4
   NIEPRZYDATNY
  • 16
   WKURZONY
  • 13
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~kurkawodna 2 2 miesiące temuocena: 100% 

   Ile razy można to wszystko remontować.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zwykły obserwator 1 2 miesiące temuocena: 60% 

   Ciekawe czy ZDM wypichci pułapkę analogiczną na którą złowili autobus na Grota, hi, hi. Strach się bać, a neurobiałki lemingujące coraz bardziej rozkochane, hi, hi.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2214 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-10-2020