REKLAMAA1-AUCHAN-01-07----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 lipca 2019, 14:43 komentarzy 5

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  Wycieczka do Lasu Kabackiego

  Wycieczka do Lasu Kabackiego (Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów)

  Mali rowerzyści wspólnie z opiekunami odkrywali w ubiegłym tygodniu historię Lasu Kabackiego, w planach mają zwiedzanie Parku Kultury w Powsinie, tężni w Konstancinie i Okęcia. Dołączyć może każdy, kto ma ochotę na edukacyjną wycieczkę jednośladem.

  „Rowerowe środy” to pomysł, który łączy przyjemne z pożytecznym. Dzieci oraz chętni rodzice ruszają co tydzień na wycieczki rowerowe po Ursynowie i okolicach. Te poniżej 10. roku życia muszą być pod opieką rodziców, ale starsze mogą pojechać same.

  - W ubiegłą środę przejechaliśmy w sumie 15 km, ale w ogóle tego nie odczuliśmy. Siedmiolatka spokojnie dała radę! – opowiada Marzena Zientara, która brała udział w wycieczce.

  Uczestnicy odwiedzili najpierw miejsce katastrofy samolotu w Lesie Kabackim. – Przewodnik opowiadał tak ciekawie, że dzieci słuchały z otwartymi buziami – opowiada Zientara.

  Na trasie wycieczki znalazł się też pomnik przyrody - Dąb Hetman - oraz oczywiście plac zabaw. Nie zabrakło też opowieści o słynnej Enigmie. Kolejne wycieczki zaplanowano na wszystkie środy lipca:

  • 10 lipca – Park Kultury w Powsinie;
  • 17 lipca – Tężnia w Konstancinie;
  • 24 lipca – Okęcie – punkt widokowy;
  • 31 lipca – Ogród Botaniczny w Powsinie.

  Aby dołączyć wystarczy zadzwonić i zapisać się pod numerem telefonu: (22) 125 56 02. Rodzic dziecka, które ukończyło 10 lat musi wypełnić na miejscu zgodę na jego uczestnictwo w wycieczce, młodsze zostają pod opieką rodzica. Każdy rowerzysta musi mieć kask i sprawny pojazd. Start o godz. 10:00 sprzed Dzielnicowego Ośrodka Kultury przy ul. Kajakowej 12b.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 22

  • 13
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  5Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Konrad 5 3 miesiące temuocena: 100% 

   aaaa, może by tak ,przy okazji ,zorganizować krótki kursik szkoleniowy z przepisów iiii zasad poruszania się rowerami?! Przy dziciakach ,to i ich rodzice"lizneli"by trochę wiadomości! booo z tym też jest krucho u rodziców. Widzę to na codzień jeżdżąc po mieście.Nie dociera do nich nawet uwaga o bezpieczeństwie ich pociechy na rowerze.Samo przejechanie dystansu to żaden sukces!!! dlugoletni rowerzysta

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~komar 4 3 miesiące temu

   Warto jak najbardziej wybrać się do Ogrodu Botanicznego w Powsinie i Parku Kultury w Powsinie bo to są super miejsca na odpoczynek. Jedyne co na pewno trzeba powiedzieć to to że po Ogrodzie Botanicznym nie można jeździć rowerami. Ale można tam zostawić rowery bo są miejsca i wejść na spacer. Grupy i dzieci mają chyba zniżki, ale warto się zorientować. Dojazd jest bardzo dobry przez Park Kultury. W Parku są miejsca gdzie można zrobić ogniska. I Park i Ogród to super miejsca do odpoczynku na świeżym powietrzem od pracy i codziennego pędu w szaleńczym tempie i spędzenia go w beztroski sposób na luzie. Jak najbardziej to świetny pomysł szczególnie dla dzieci, ale i dla dorosłych. Aby tylko pogoda dopisała.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kier 3 3 miesiące temuocena: 100% 

   Jeździjcie do cholery ścieżkami rowerowymi. lata temu jęczeliście, że nie macie ścieżek rowerowych, jak wam je zrobili to i tak jeździcie ulicą. Nie daj Boże zapytać się takiego delikwenta dlaczego nie jedzie ścieżką, bo można nasłuchać się różnych epitetów.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Konrad 2 3 miesiące temu

   w kazdej grupie społecznej znajdzie się jakiś ograniczony umysłowo.Tak jak wśród pieszych tak i wśród samochodziarzy. Wszyscy są agresywni,aa to znak terażniejszych czsów, niestety. Zwróć uwagę pieszemu, że idzie nieprawidłowo, że wchodzi ci pod nogi,To zobaczysz reakcje.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ulrich 1 3 miesiące temu

   wszyscy do Powsina !

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2963 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019