REKLAMAA1-WIMAR-AUTO---10-06----10-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 czerwca 2019, 19:44 komentarzy 3

  (Sk)

  Dziś drugi i - niestety - ostatni dzień świętowania pod Kopą Cwila! Właśnie gra elektropopowy zespół The Dumplings. Wszyscy czekają na „Ostrego” i gwiazdę wieczoru - Lady Pank.

  Popołudnie z Dniami Ursynowa rozpoczęło się deszczem, ale na szczęście czarne chmury odeszły w dal i po ulewie pozostało już tylko wspomnienie. Jest za to świetna zabawa!

  Przed 18:00, jeszcze gdy lało, na scenę wkroczyli chórzyści z lokalnego chóru Iuvenis, którzy zaprezentowali najsłynnieszje utwory popu i rocka. O 19:00 nastąpiła zmiana klimatu. Elektryczny pop zawładnął Kopą Cwila. Na scenę wyszła grupa The Dumplings, która pięć lat temu otrzymała Fryderyka za wybuchowy wręcz debiut. Muzycy przebojem wdarli się do klubów i na listy przebojów, dzięki wcześniejszym wrzutkom na Youtubie.

  Niezwykle utalentowany tercet ma już pokaźną liczbę fanów, na Facebooku lubi ich aż 125 tys. osób. To zasługa wpadającego w ucho elektrycznego i eklektycznego bitu, z którego „Pierożki” słyną już w całej Europie.

  A przed nami jeszcze „bóg rapu i okolic” czyli O.S.T.R., na którego występ czeka cały młody Ursynów. Podobnie jak na koncert dinozaurów rocka - Lady Pank, bo okazuje się, że muzyka rodem z lat 80. przeżywa swój renesans w tej grupie wiekowej. Rap o godz. 20:30, rock o godz. 21:45.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~damper 3 8 miesięcy temu

   Dzisiaj we Wrocku - empikbilety.pl/wydarzenie/o-s-t-r-dj-heam-w-zmianie-klimatu/listopad-2019 Idziemy sporą ekipą, zapowiada się, że będzie ciekawie, a swoją drogą - dawno nie byliśmy na jego koncercie. Dalej potrafią zrobić taki klimat, jak kiedyś? ;-)

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~seniorek 2 ponad rok temuocena: 40% 

   Wszędzie narkomani i pijacy. Chodnik w urynie i wymiocinach. Śmieci tony. Dzięki ci o wspaniały burmistrzu!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~m. 1 ponad rok temuocena: 67% 

   taaa, jasne. Niech się nic nie dzieje, siedzieć w domu i seriale oglądać najlepiej. Dziękuję za obchody, jak co roku udane

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3704 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020