REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  Zajęcia z samoobrony dla pań

  Zajęcia z samoobrony dla pań (SJ)

  W dniach 8-9 kwietnia br. będą prowadzone zapisy na trzecią drugą edycję bezpłatnych szkoleń z samoobrony dla pań. W pierwszych dwóch edycjach zostało przeszkolonych ponad 500 mieszkanek Ursynowa. Poprowadzą je wyspecjalizowani instruktorzy z Grupy Reagowania Antykryzysowego „GRAK”. 

  Bezpłatne zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu przez 1,5 godziny w dwóch lokalizacjach – w sali przystosowanej do sportów walki w Gimnazjum nr 92 przy ul. Koncertowej 4 oraz w sali treningowej znajdującej się w hali widowiskowo-sportowej „Arena Ursynów” przy ul. Pileckiego 122. W ramach zajęć odbędzie się 8 spotkań. Warunkiem udziału w szkoleniu jest ukończenie 16 roku życia. Program finansowany jest ze środków Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.

  Zapisy na zajęcia rozpoczną się 8 kwietnia 2014 roku o godzinie 10.00 i potrwają do 9 kwietnia do godz.17.00 lub do wyczerpania miejsc. Zgłoszenia przed rozpoczęciem zapisów są nieważne. Na zajęcia nie mogą zapisać się uczestniczki, które brały udział w szkoleniach w ramach pierwszej lub drugiej edycji. Liczba miejsc jest ograniczona do 250 i decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo przy zapisach mają mieszkanki Ursynowa.

  Na zajęcia można zapisać się w następujący sposób:

  • e-mailem na adres: zapisy@grak.pl
  • za pomocą wiadomości tekstowej sms na nr telefonu 531 403 043  (UWAGA wiadomości tekstowe - wysyłać można od 8 kwietnia 2014 r. od godz. 10.00 do 9 kwietnia 2014 r. do godz. 17.00)

  Jak wygląda szkolenie?

  GROM Combat Girlz to specjalnie opracowany, autorski profesjonalny program szkoleniowy dla kobiet, które niezależnie od wieku i możliwości fizycznych, pragną w stosunkowo krótkim czasie i nauczyć się podstawowych metod zapewnienia sobie bezpieczeństwa w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia na ulicy, w miejscu wypoczynku, czy też w miejscu pracy.

  Zajęcia skierowane są także do pań które chciałyby zadbać o siebie pod względem fizycznym jeśli chodzi o sprawność, wzmocnić swój organizm oraz uodpornić się pod względem emocjonalnym na wystąpienie nagłych, niespodziewanych sytuacji związanych z zagrożeniem ich bezpieczeństwa lub bezpieczeństwa osób bliskich.

  Program gwarantuje, że po zakończonym szkoleniu kursantka będzie wiedziała jak myśleć w kategoriach dbałości o swoje bezpieczeństwo, jakich sytuacji unikać, w jakich sytuacjach wzmóc uwagę i ostrożność i wreszcie kiedy i jakie działania podejmować, aby były one adekwatne do zagrożenia i dawały maksimum szans na wyjście z zagrożenia bez szwanku.

  info: Urząd Dzielnicy Ursynów

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3171 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020