REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Jedynie parę chwil dzieli nas od rozpoczęcia największej imprezy plenerowej tego roku na Ursynowie. Scena już gotowa, trwają próby artystów. Odliczanie do Dni Ursynowa czas zacząć!

  W malowniczej scenerii Kopy Cwila, która jest doskonałym naturalnym amfiteatrem, stanęła już wielka scena, na której dziś i jutro pojawią się wielkie gwiazdy. Tegoroczny repertuar imprezy może śmiało konkurować z wielkimi festiwalami muzycznymi. 

  Dzielnica w tym roku zaserwuje nam występy muzyków w myśl zasady "Dla każdego coś dobrego". Dla młodych mieszkańców wystąpią gwiazdy hip-hopu: KĘKĘ (piątek) i O.S.T.R. (sobota) Dla nieco starszych, ale tych, którym ciągle w duszy gra rock wystąpi gwiazda sobotniego wieczoru - legendarna grupa Lady Pank. Mnóstwo ursynowian czeka również na występ Macieja Maleńczuka, który wprowadzi nas w "dancemakabryczny" nastrój. Swoich wielbicieli ma również pop-rockowa grupa Poparzeni Kawą Trzy - zaśpiewają świetne teksty Rafała Bryndala. Fani elektro-popu z pewnością czekają na sobotni koncert The Dumplings.

  Ale impreza rozpocznie się od występu związanej z Ursynowem grupy Brak Snu, która powstała w 2017 roku i nieustannie koncertuje w całej Polsce. Pięcioro członków grupy zaprezentuje nam melodyjny rock, a więc na pewno nas nie uśpią :)

  Piątek: 18:00 - Brak Snu, 19:00 - KĘKĘ, 20:20 - Poparzeni Kawą Trzy, 21:30 - Maleńczuk + Rhytm Section

  Sobota: 17:45 - Chór Iuvenis, 19:00 - The Dumplings, 20:30 - O.S.T.R., 21:45 - Lady Pank

  A Wy na którego z wykonawców Dni Ursynowa najbardziej czekacie? GŁOSUJCIE W NASZEJ ANKIECIE:

  Na kogo czekasz najbardziej?

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 4
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3278 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020