REKLAMAA1 ZIELENIACZEK.PL 15.04.2021 - 15.05.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (YT/SPInkafilmstudio)

  Nie inny wymiar, a jeszcze coś innego znajduje się pod Kopą Cwila. Przyjaciele z "Blok Ekipy" - kreskówkowego serialu dla dorosłych - ledwo uszli z życiem podczas odkrywania tajemnicy ursynowskiej górki. A może jednak tylko tak im się wydaje?

  Ostatni odcinek „Blok Ekipy”, serialu animowanego dla dorosłych dostępnego w serwisie YouTube, rozwiał wszelkie wątpliwości. Teraz dokładnie wiadomo, co znajduje się pod Kopą Cwila!

  Wrota do innego wymiaru, które Walo, Wojtas i Spejson, bohaterowie serialu, odkryli pod koniec poprzedniego odcinka, okazały się tylko złudzeniem Wojtasa. Mamieni bogactwem przyjaciele z Grochowa podążyli dalej w głąb góry. Po drodze napotkali jednak na przeszkodę – pancerne drzwi. Nie mieli jednak zamiaru się poddawać.

  - Drzwi pancerne, ale zamek z PRL-a, co byle drucikiem można otworzyć. Na szczęście, jak co drugi mieszkaniec Grochowa, mam przy sobie wytrych – stwierdził Walo i zabrał się do otwierania drzwi.

  To, co zastali za nimi, wprawiło bohaterów w osłupienie. Ich oczom ukazał się legendarny schron atomowy. Pełnił on jednak inną rolę niż ochrona przed promieniowaniem. Władze Polski Ludowej rzeczywiście „coś” ukrywały przed resztą świata.

  To pomieszczenie nie było jednak poszukiwanym przez Blok Ekipę skarbem. Ten znajdował się za kolejnymi drzwiami. Przeczesywanie schronu przerwał bohaterom uzbrojony po zęby „strażnik” doskonale pamiętający stan wojenny. Walo, Wojtas i Spejson walkę na śmierć i życie wygrali. A przynajmniej tak im się wydawało, dopóki nie obudzili się na trawniku niedaleko domu na Grochowie.

  Wszystko okazało się „fazą” życia. Ale czy na pewno? Bartosz Walaszek, twórca serialu, przekonał już widzów wiele razy, że nic nie jest takie, jakie się wydaje. Czy powróci jeszcze w swojej twórczości na Ursynów? Nie wiadomo. Na razie nie pozostaje nic innego jak wypatrywać śmiałków, którzy przez budynek przepompowni będą chcieli dostać się do wnętrza Kopy Cwila.

  ZOBACZ: Trzeci odcinek "Blok Ekipy" poświęcony Kopie Cwila (dla widzów pow. 16. roku życia)

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 101

  • 35
   BARDZO PRZYDATNY
  • 17
   ZASKOCZONY
  • 8
   PRZYDATNY
  • 7
   OBOJĘTNY
  • 14
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 17
   BRAK SŁÓW

  5Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~ja 5 2 miesiące temuocena: 100% 

   tak jak w wielu sprawach z HU się nie zgadzam (jeśli chodzi o sposób przekazywania treści) tak muszę im oddać honor i powiedzieć, że pokazanie filmików Blok Ekipy o naszym Ursynowie to dobry pomysł. Przecież to portal co do zasady (sama nazwa na to wskazuje) piszący o naszej dzielnicy, więc samo przez się się rozumie, że jak mówią gdzieś o nas to warto o tym wspomnieć. A sama Blok Ekipa to serial bardzo popularny i fajnie, że o Ursynów zahaczyli w taki fajny sposób :-)

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Sasiad 4 2 miesiące temuocena: 82% 

   No dobra, a co konkretnie ma na celu haloursynow forsując ciągle ten wątek? W ostatnim czasie pojawił się chyba ze trzy razy. Chodzi o klikalność?

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursyniak 3 2 miesiące temuocena: 83% 

   A jak w innym wątku napisałem, że HU pisze o głupotach, to się redakcja na mnie oburzyła, że oni się zajmują niemalże dziennikarstwem śledczym.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 10 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tatu 2 2 miesiące temuocena: 33% 

   Fun :-) czyli troszkę zabawy, radości, zrywu.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 4 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~bobek 1 2 miesiące temuocena: 30% 

   ~Tatu, to nie tu, tu w znakomitej większości ludzie smutni którzy tylko potrafią narzekać. ps. Ekipa jest git.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 3 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3678 sekundy
  REKLAMAA2 Kaar-Med 01.04.2021 - 30-06-2021