REKLAMAA1 Pizzeria105 01.06.2022 - 31.07.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 stycznia 2022, 15:55 komentarzy 4

  (FB/LiroyPolska)

  Po raperach z Ursynowa przyszedł czas na starego wyjadacza sceny hip-hopowej i... politycznej. Liroy w najbliższy czwartek spotka się z mieszkańcami dzielnicy w ramach cyklu "Hip Hop Szansą".

  "Hip-Hop Szansą" to cykl spotkań z osobami związanymi z kulturą hip-hop: raperami, didżejami czy producentami muzycznymi. Artyści spotykają się z mieszkańcami, a z ich rozmów płyną całkiem inspirujące wnioski. Na spotkania przychodzą młodsi i starsi fani polskiej sceny hip-hopowej. Każdy uczestnik ma okazję poznać lepiej swojego idola, zadać mu kilka pytań, dostać autograf na płycie lub po prostu zrobić sobie wspólne zdjęcie.

  Scyzoryk na Ursynowie

  Dotychczas z mieszkańcami spotykali się nieco młodsi twórcy. UCK "Alternatywy" odwiedzili raperzy z ursynowsko-mokotowskiej grupy Dixon37 i Polskiej Wersji. Był też gość z Elbląga - VeNoM. Tym razem Ursynowskie Centrum Kultury odwiedzi legenda polskiego hip-hopu. 

  Piotr Marzec, a właściwie Liroy wychował się w Kielcach. Jego dzieciństwo było trudne - w domu nie miał wsparcia od ojca i otarł się o poprawczak. Przez lata dążył do sukcesu i wyjścia z kieleckiego podwórka. Jego pierwszy album spowodował, że wszyscy znają go jako Scyzoryka z Kielc. Dziś jednak możemy kojarzyć go nie tylko z muzyką, ale i z polityką oraz jego licznymi przedsiębiorstwami. 

  Mimo iż o Liroyu powstawały już biografie, z których można dowiedzieć się wiele o jego przeszłości, to spotkanie w UCK "Alternatywy" będzie okazją do wypytania go o przyszłość i o fakty, których dotąd nikt nie opublikował. 

  Spotkanie z raperem odbędzie się w 27.01 o godz. 18 w UCK "Alternatywy" (Sala Bareja). Bezpłatne wejściówki można pobrać w recepcji UCK "Alternatywy" przy Gandhi 8 lub online na stronie biletyna.pl, gdzie są jeszcze dostępne, ale szybko znikają.

  Utwór Liroy - Scyzoryk:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 14

  • 7
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 4
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Harman Karton 4 5 miesięcy temuocena: 100% 

   Cytując młodego Peję: Liroyek, liroyek k... g... mały gnojek, Wszyscy macie wtyki ale ja się nie boję I co czy nadal czujesz się taki dumny i wielki Czy śmiejesz się czy wk****sz gdy słuchasz tej piosenki Ta twoja płyta to zwykła gimela Masz metr dziesięć wzrostu i zgrywasz twardziela

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~wiochaURSYNOW 3 5 miesięcy temuocena: 75% 

   Kultura przez duże K

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Fabia 2 5 miesięcy temuocena: 83% 

   Otarł się o poprawczak.. Ojciec go nie wspierał...Prawdziwy łobuziak-kombatant. Pewnie nawet kiedyś w życiu przeklął.

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Regina 46 1 5 miesięcy temuocena: 100% 

   I wiadomo czyja opcja teraz. Pan Liroy to anarchista i wróg wartości europejskich. Wstyd mi, że takie rzeczy za moje podatki.

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.6059 sekundy
  REKLAMAA2 Pizzeria105 01.06.2022 - 31.07.2022