REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Rafał Majchrzak)

  Wystartował nowy cykl zajęć piłkarskich na Ursynowie. Trenerzy Klubu Sportowego SEMP wprowadzają tzw. SEMP Fitness Day. Podczas zajęć młodzi piłkarze z Ursynowa będą mogli poprawiać swoją siłę, motorykę, zwinność i kondycję. Zajęcia odbywać się będą cyklicznie – docelowo w każdym tygodniu.

  Obserwując braki młodych piłkarzy, jeśli chodzi o przygotowanie siłowe i motoryczne, trenerzy KS SEMP postanoiwli wprowadzili specjalne treningi dla wszystkich chętnych. Fitness Day opiera się na ćwiczeniach bez piłek. Pierwsze treningi odbyły się w sobotę, 11 stycznia. Kilkudziesięciu zawodników wykonywało przeróżne sekwencje zadań – biegi, podskoki, przewroty, ćwiczenia z piłkami lekarskimi, ćwiczenia z gumami i wiele innych.

  - Jest to nasz nowy pomysł, z którym wychodzimy specjalnie do dzieciaków – tłumaczy Krzysztof Lizińczyk, dyrektor sportowy KS SEMP. – Chcemy poprawić wydolność i motorykę naszych zawodników. Liczymy, że nowy cykl zajęć przyczyni się do pozytywnych efektów - dodaje.

  Przede wszystkim trenerzy mają zadbać o to, aby poza treningami czysto piłkarskimi młodzi sportowcy osiągnęli odpowiednią kondycję i wytrzymałość. Bez ciężkiego treningu wzmacniającego stawy, polepszającego gibkość, zwinność ruchów dziś trudno wychować dobrego piłkarza. – Mamy nadzieję, że dzieci znajdą tutaj dla siebie coś fajnego. Chcemy, by te zajęcia były stałym punktem przygotowań młodych zawodników – dodaje Krzysztof Lizińczyk.

  Ten rodzaj zajęć ogólnorozwojowych Klub Sportowy SEMP prowadzi praktycznie w każdym tygodniu. Jak przygotować się do zajęć? Wystarczy przygotować strój treningowy, płaskie buty sportowe i przyjść na najbliższe zajęcia. Szczegółowe informacje można uzyskać u trenerów KS SEMP oraz na stronie internetowej klubu: semp.com.pl. Treningi odbywają się w balonie przy ul. Koncertowej 4.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3595 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.01.2021 - 31.01.2021