REKLAMAA1 DaGRASSO 25.02.2022 - 25.05.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (pixabay.com)

  Setki rzeczy, m.in. ubrania, zabawki, książki i inne bibeloty, czekają tuż przy metrze Natolin. Można się obkupić za zaledwie kilkanaście złotych. Środki pozyskane ze sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc zwierzętom w potrzebie. 

  W Natolińskim Ośrodku Kultury, tuż przy samym wejściu od dziś czekają prawdziwe perełki dla poszukiwaczy skarbów. Markowe ubrania, zabawki, książki czy płyty to zaledwie część tego co można zdobyć na Natolińskim Bazarku Charytatywnym. Wszystko za symboliczne kilka złotych, które trafi do podopiecznych Fundacji Azylu pod Psim Aniołem.

  - Właśnie metkowałam cudowne bluzeczki po zaledwie kilka złotych. Każdy bibelot będzie miał swoją cenę. Wszystkie rzeczy są w stanie bardzo dobrym. W 90% są to ubrania, jednak każdy znajdzie coś dla siebie - zarówno panowie, panie, jak i dzieci - mówi wolontariusza "Psa na zakręcie" Joanna Toczydłowska.

  Leczenie zwierząt jest bardzo kosztowne

  "Pies na zakręcie" to skrzydło Fundacji Azylu pod Psim Aniołem. Wolontariusze zajmują się zgarnianiem czworonogów z ulicy i zapewnieniu im odpowiedniego lokum. Często są to zwierzęta pokrzywdzone i chore. Wymagają one wsparcia, które jest bardzo kosztowne. 

  - Fundacja ma długi u behawiorystów i weterynarzy, które spłaca właśnie takimi bazarkami. Ostatnio robiliśmy bazarek spożywczy, tym razem zdecydowaliśmy się na tekstylny. Koszty leczenia jednego psiaka mogą wynosić nawet kilkaset złotych - mówi.

  Bazarek Charytatywny na rzecz zwierząt odbędzie się w Natolińskim Ośrodku Kultury przy ul. Na Uboczu 3, nieopodal Metra Natolin. Wolontariusze będą czekali w dziś i jutro (czwartek i piątek, 26 i 27 sierpnia 2021 r.), w godz. 12-20 na korytarzu przy głównym wejściu do NOK.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 44

  • 34
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4839 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.02.2022 - 25.05.2022