REKLAMAA1-ENELMED---15-07----15-10-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Jak każdego roku, tak i w tym sezonie wraz z przyjściem pierwszych ciepłych dni możemy zauważyć znacznie zwiększoną ilość rowerzystów na ścieżkach. Jednoślad jest doskonałą alternatywą dla samochodu i komunikacji miejskiej. Co jeszcze sprawia, że tak chętnie wybieramy rowery? Warszawa posiada rozbudowaną infrastrukturę ścieżek rowerowych, a także sklepy, które warto odwiedzić - sprawdźmy jakie.

  Dlaczego warto przesiąść się na jednoślad?

  Jazda rowerem ma dla nas wiele zalet, które oddziałują na rozmaite aspekty życia. W miastach takich jak Warszawa przemieszczanie się z miejsca na miejsce bywa kłopotliwe. W samochodzie musimy spędzić dużo czasu przez tworzące się w godzinach szczytu korki, wdychając przy tym spaliny i generując je do środowiska. Komunikacja miejska bywa jeszcze gorszą alternatywą. Często musimy zrobić kilka przesiadek, by dotrzeć w docelowe miejsce, jedziemy w tłoku, latem zdarza się, że towarzyszą nam nieprzyjemne zapachy.

  Rower jest tu doskonałą alternatywą, gdyż dzięki niemu przemieszamy się szybko, wygodnie i bezpiecznie dla środowiska. Nasz jednoślad dowiezie nas do celu, w którym nie będziemy krążyć w poszukiwaniu miejsca parkingowego. Jechać możemy przez okoliczny park, nie musimy nigdzie się zatrzymywać, a trasa jest od początku do końca dopasowana do naszych preferencji i potrzeb. Wybierając rowery, Warszawa staje się miastem znacznie bardziej przyjaznym. Możemy w drodze oddychać świeżym powietrzem, poprawić kondycję czy po prostu wygodnie przemieszczać się do pracy, szkoły czy sklepu.

  Jak przygotować rower do jazdy?

  Jeżeli dopiero planujemy zakup - wystarczy wybrać się do właściwego sklepu rowerowego, w którym nasz nowy jednoślad zostanie przygotowany do jazdy. Gdy mamy już własny dwukołowiec, powinniśmy zadbać o to, by był we właściwym stanie przed powrotem na ścieżki. Ważne jest zadbanie o stan napędu, sprawdzenie sprawności wszystkich linek i śrubek, a także amortyzatorów. Osoby regularnie dbające o konserwację jednośladu nie będą miały z tym najmniejszego problemu, jednak nie wszyscy lubią osobiście pielęgnować rower.

  Każdy kto nie lubi, nie ma czasu lub po prostu woli nie robić samemu takich rzeczy może bez przeszkód oddać swój jednoślad na przegląd i konserwację do serwisu rowerowego. Takie znajdują się w sklepach Bikesalon przy ulicy Ostrobramskiej i Wrocławskiej - pracują w nich wykwalifikowani serwisanci, których wieloletnie doświadczenie w naprawie jednośladów odbija się na wysokiej jakości wykonywanych usług.

  Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl

  Rowery Warszawa - gdzie warto robić zakupy?

  Gdy nie masz swojego jednośladu, możesz również wybrać się do sklepu Bikesalon. W nim znajdziesz szeroką ofertę nowych rowerów, które przy zakupie zostaną w pełni dopasowane do Twoich potrzeb. Zakupu jednośladu warto dokonywać w sprawdzonych sklepach, gdyż dzięki temu uzyskamy profesjonalną poradę i pomoc w doborze dwukołowca, a także spotkamy się z wysokiej jakości produktami renomowanych producentów. Rowery Warszawa w sklepie Bikesalon to najwyższa jakość usług, możliwość zakupu w przyjemnej atmosferze i dobrania wszystkich potrzebnych akcesoriów. Dodatkowo, w tych placówkach możesz kupić jednoślad na raty lub leasing - nie musisz więc ograniczać się do klasycznego zakupu.

  Jazda jednośladem jest doskonałą okazją by lepiej zadbać o swoje zdrowie. Przemieszczając się w ten sposób poprawiamy kondycję i samopoczucie. Kupując rowery Warszawa warto zdecydować się na wizytę w sklepie Bikesalon. Dzięki temu znajdziemy jednoślad dopasowany do naszych potrzeb, a także uzyskamy profesjonalną poradę i pomoc w doborze roweru i wszystkich potrzebnych akcesoriów. 

  Zainteresowany zakupem? Kup online na -> BikeSalon.pl lub odwiedź jeden z naszych punktów stacjonarnych:

  • Warszawa, ul. Wrocławska 25
  • Warszawa, ul. Ostrobramska 38b
  • Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

  Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl

  Artykuł załadowany: 0.2243 sekundy
  REKLAMAA2-NZOZ-Triclinium—01-08—-31-08-2020