REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Zniszczony skatepark

  Zniszczony skatepark (Apacz)

  Tego można się było spodziewać. Choć skatepark nie został jeszcze oficjalnie oddany do użytku, został już zniszczony.

  Na rampach i murkach pojawiły się namalowane sprayem napisy i wymalowane ptaki. W ubiegłym tygodniu napisów jeszcze nie było. To kolejny przykład na to, że parki powinny być monitorowane.

  - To jakaś świeża sprawa. Podczas dokonywania odbiorów napisów jeszcze nie było – mówi Jakub Fiałek z wydziału promocji. Dzielnica zastanawia się czy usuwać napisy.

  Wyjścia są dwa: albo pozwolić na to by skatepark był miejscem do sprayowania i nie walczyć z wiatrakami, albo co jakiś czas czyścić rampy.

  Ursynowski skatepark nie został jeszcze oficjalnie oddany do użytku. Wciąż stoją tam tabliczki z prośbą, by z niego nie korzystać. Jednak jak informuje urząd dzielnicy, w tym tygodniu mają one zniknąć.

  - Dokonane zostały już ostatnie odbiory. Pozostają do załatwienia tylko kwestie formalne. Skatepark jest bezpieczny – informuje Fiałek.

  Oddanie skateparku miało nastąpić na początku maja. Tak przynajmniej deklarował Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego. Jest koniec miesiąca, a sprawa odbioru nie została jeszcze załatwiona. Mimo to, codziennie tłumy młodzych ludzi przychodzą tu, by trenować swoje umiejętności. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.3608 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO--14-08----13-11-2020