REKLAMAA1-SanGiovanni--01-07----31-07-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Biżuteria jest jednym z nielicznych towarów, które zawsze znajdą swoich nabywców dlatego też otwarcie salonu jubilerskiego stanowi bardzo dobry pomysł na własny biznes. Żeby jednak zabrać się do tego w sposób odpowiedni, powinniśmy pamiętać o kilku kluczowych sprawach. Niebagatelną rolę pełni tu bowiem koszt całej inwestycji. Na co zwrócić uwagę planując otwarcie salonu z biżuterią i jak można w prosty sposób zaoszczędzić, nie rezygnując przy tym z jakościowych produktów?

  Znajdźmy odpowiednie miejsce

  Absolutną podstawą jest znalezienie odpowiedniej lokalizacji. Warto postawić na miejsca często uczęszczane, lecz położone zarazem z dala od galerii handlowych, w których takich sklepów jest pod dostatkiem. Gdy określimy już atrakcyjną dla nas lokalizację, to kolejnym krokiem będzie wynajem odpowiedniego lokalu użytkowego. Tutaj wszystko zależy już od naszych preferencji oraz tego, jak duży asortyment planujemy oferować w naszym sklepie.

  Przygotujmy kosztorys całej inwestycji

  Istnieją rzeczy niezbędne, które obowiązkowo należy umieścić w kosztorysie. Oprócz czynszu za wynajmowany lokal powinniśmy zaliczyć do nich, chociażby zakup potrzebnych elementów wyposażenia takich jak gabloty i szafy przeszklone. Oprócz nich będziemy potrzebować również kasy fiskalnej. Niebagatelną rolę w otwieraniu własnego salonu jubilerskiego pełni także kwestia odpowiedniego zabezpieczenia sprzedawanego przez nas towaru. Warto przede wszystkim rozważyć zakup odpowiedniego sejfu, monitoringu i systemu alarmowego, mającego bezpośrednią łączność z najbliższym posterunkiem policji lub wynajętą przez nas agencją ochrony.

  Zadbajmy o jakość oferowanego towaru

  Kosztem, który również będziemy musieli ponieść już na samym starcie naszej działalności, będą wydatki związane z zatowarowaniem. Zależnie od ilości i rodzaju towaru, który będziemy oferować, zapłacimy za niego od kilkunastu, do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Podczas wyboru naszego przyszłego asortymentu warto przede wszystkim zwrócić uwagę na to, aby każdy z produktów posiadał tak zwaną cechę probierczą, określającą zawartość czystego metalu szlachetnego w danym egzemplarzu.

  Doskonała alternatywa

  Żeby obniżyć koszty otwarcia sklepu jubilerskiego, nie tracąc jednocześnie atrakcyjnego asortymentu warto rozważyć zakup biżuterii marki Blueberry. Wyróżnia się ona nie tylko wysoką jakością wykonania, ale również niezwykle atrakcyjnym designem dostosowanym do przeróżnych okazji. Pozłacana biżuteria Blueberry jest nie tylko bardziej atrakcyjną pod względem cenowym alternatywą dla droższych kolekcji, ale również niezwykle popularnym produktem, mającym już wyrobioną markę i wielu wiernych użytkowników.

  Artykuł załadowany: 0.2213 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020