REKLAMAA1 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Sklep jubilerski SUNDIAMORE ma w swojej ofercie szeroki asortyment wyrobów jubilerskich, które idealnie sprawdzą się jako prezent na wyjątkowe okazje dla najbliższych lub nas samych. SUNDIAMORE oferuje biżuterię online dając jednocześnie klientom możliwość odwiedzenia Atelier Jubilerskiego w Józefowie. Tam powstaje unikatowa biżuteria, a osoby zainteresowane mogą nawet uzyskać wgląd w proces twórczy, co jest dość niespotykane w branży. 

  Obrączki ślubne

  W ofercie SUNDIAMORE znajdą Państwo obrączki ślubne, zarówno te tradycyjne, jak i designerskie. Bez względu na styl, przywiązujemy dużą wagę nie tylko do pięknej formy, ale również praktycznych aspektów związanych z użytkowaniem. Proponujemy naszym Klientom obrączki soczewkowe, które są wyjątkowo wygodne i nie powodują dyskomfortu, odparzeń ani innych niedogodności. Właściwości te zawdzięczają one przemyślanemu kształtowi od wewnątrz. Tak zwane profilowanie soczewkowe sprawia, że skóra pod obrączką może „oddychać”, a my unikamy nieprzyjemnych i - jak się okazuje często odczuwanych objawów - takich jak zaczerwienienie czy stan zapalny. 

  Pierścionek zaręczynowy

  Sklep SUNDIAMORE zdecydowanie powinni odwiedzić panowie poszukujący wyjątkowego pierścionka dla swej wybranki. W ofercie sklepu znajdą oni zróżnicowaną kolekcję pierścionków zaręczynowych wykonanych z metali szlachetnych – z tradycyjnego żółtego lub białego złota, ale również z platyny. SUNDIAMORE oferuje klasyczne pierścionki oraz te bardzie ekstrawaganckie, z kamieniami szlachetnymi takimi jak brylanty czy szafiry, ale również cyrkoniami. Pierścionek zaręczynowy wykonywany jest ręcznie, w tradycyjny sprawdzony sposób. 

  Kolczyki, naszyjniki, łańcuszki…

  W ofercie SUNDIAMORE znajdą Państwo również produkty takie jak złote kolczyki, łańcuszki, bransoletki, wisiorki, sygnety. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą SUNDIAMORE prezentowaną na stronie internetowej sklepu.

  SUNDIAMORE działa na rynku od 2012 roku, ale fachowcy tworzący dla Państwa biżuterię związani są z branżą jubilerską nawet od 1990. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że zakupują produkt najwyższej klasy, niezależnie od tego, że ich wyborem będzie pierścionek, obrączki czy też złoty łańcuszek.

  Artykuł załadowany: 0.3203 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022