REKLAMAA1 AUTO WIMAR 01.04.2021 - 30.04.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 lutego 2021, 10:54

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Każda agencja eventowa napisze o sobie, że jest najlepsza i każe wierzyć sobie na słowo. My jednak wolimy to pokazać. Dwanaście lat działalności na rynku pozwala wykazać się całkiem pokaźnym CV i udowodnić, że postawienie na nasze usługi to pewność i gwarancja satysfakcji naszych klientów. W ciągu ostatniego roku świat zmienił się nie do poznania – nie inaczej sytuacja wygląda w przypadku branży eventowej. Zamiast jednak czekać na cud, dostosowaliśmy się do obecnych warunków i z powodzeniem świadczymy usługi w zakresie wydarzeń online. Dlaczego warto postawić na Argentum Event? Co wyróżnia nas od konkurencji?

  Doświadczenia nie kupisz za żadne pieniądze

  W stolicy jest cała masa firm zajmujących się organizacją różnego rodzaju prezentacji, imprez i festiwali. Jednak, jeśli agencja eventowa z Warszawy może poszczycić się faktem, że pierwszy raz organizowała wydarzenie już w 2009 roku – oznacza to, że można jej zaufać, wie co robi i śledzi rynek od zarania dziejów. Pewnych elementów biznesu eventowego nie da się nauczyć przez jeden sezon. Rodzaje oświetlenia, nagłośenia, dobór konferansjerów czy odpowiedniej grupy tanecznej – to tylko znikomy procent know-how, jaki posiąść musi organizator z prawdziwego zdarzenia. Mieliśmy 12 lat, by nauczyć się tego wszystkiego i świadczyć usługi najwyższej jakości.

  Kreatywność

  Jeśli poszukujesz agencji eventowej, która ma określony schemat działania i w ten sam sposób i wedle tego samego pomysłu urządzi urodziny gwiazdy pop, imprezę firmową czy pokaz w supermarkecie, to oszczędzimy ci czasu – te agencje już nie istnieją. Kreatywność i innowacyjność to klucze do sukcesu – a my te klucze dzierżymy. Zorganizowaliśmy już ponad 1000 różnego rodzaju imprez i na każdą mieliśmy pomysł, który przypadał do gustu każdemu z naszych klientów. Potrafimy dostosować się do wymogów panujących w kraju jak i za granicą, co najlepiej świadczy o naszej elastyczności i chęci sprostania wyzwaniom stawianym przez każdego klienta na świecie.

  Pasja i profesjonalizm

  Organizacja wydarzeń to nie tylko praca- to pasja i styl życia. Nie zależy nam jedynie na pozyskaniu klienta i zarobieniu pieniędzy. My po prostu chcemy urządzić najlepszą prezentację, koncert czy imprezę integracyjną online. Chcemy zaaranżować każdy aspekt tak, byśmy sami chcieli wziąć udział w takim przedsięwzięciu. Profesjonalizm cechuje nas na każdym kroku. Na przykład, w przypadku wyjazdów integracyjnych, posiadamy wpis do rejestru organizatorów turystyki wraz ze wszelakimi gwarancjami. Nasi klienci muszą czuć się zabezpieczeni i pewni, że wybrali najlepszego podwykonawcę z dostępnych na rynku.

  Imprezy online? Żaden problem

  Świat eventów przeniósł się do sieci, a nawet po zakończeniu pandemii zapewne duża część wydarzeń zostanie w świecie Internetu. Błyskawicznie dostosowaliśmy się do tych realiów i dzięki zapleczu, jak studia, mikrofony, doskonałe oświetlenie i najlepsi konferansjerzy i moderatorzy, zapewnimy wysoką jakość usług, które dziś mogą odbywać się jedynie za pośrednictwem sieci.

  Artykuł załadowany: 0.4061 sekundy
  REKLAMAA2 Kaar-Med 01.04.2021 - 30-06-2021