REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  InspiroMed sp. z o.o., czyli zespół poradni specjalistycznych z Ursynowa, zaprasza do skorzystania ze swoich usług w zakresie skutecznego leczenia bólu oraz opieki domowej. Działania spółki zainicjowane przez Fundację Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa w Warszawie mają wesprzeć pacjentów hospicjum.

  Gwarancja jakości

  Placówka mieszcząca się przy ul. Pileckiego 105 w Warszawie kieruje swoje usługi m.in. do osób, które zmagają się z uciążliwym bólem, a zawiodły je dotychczasowe metody leczenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie, zdobywanym przez 30 lat działalności Fundacji, pracownicy placówki zapewniają swoim pacjentom najlepszą opiekę medyczną, zrozumienie i poczucie bezpieczeństwa:

  – Najwyższa jakość opieki, doświadczeni pracownicy, empatia i cierpliwość to kluczowe dla nas wartości. Najbliższa naszemu sercu jest troska o drugiego człowieka. Misją InspiroMedu jest poprawa codziennego funkcjonowania każdego, kto tej pomocy potrzebuje – mówi prezes zarządu Dorota Jasińska.

  Bezpiecznie w domu

  Wśród usług InspiroMed znajduje się także opieka domoawa. Zespół wykwalifikowanych opiekunów medycznych realizuje pomoc w miejscu zamieszkania pacjenta. Może to być zarówno pomoc krótkookresowa (godzinowa), jak długoterminowa. Wszystkie usługi świadczone są z zachowaniem zasad bezpieczeństwa:

  – Mimo trudnego czasu pandemii, mamy zaufanie ze strony obecnych pacjentów i ich bliskich. Zabezpieczamy personel w niezbędne środki ochrony osobistej i przykładamy największą wagę do poczucia bezpieczeństwa i komfortu naszych podopiecznych – tłumaczy Agnieszka Konopska, koordynator opieki domowej.

  Skuteczna pomoc w walce z bólem

  Na szczególną uwagę zasługuje Poradnia Leczenia Bólu, która swoją ofertę, obejmującą metody farmakologiczne i zabiegowe, kieruje do wszystkich pacjentów zmagających się z uporczywym bólem różnego pochodzenia. W Poradni wykonywane są zabiegi przeciwbólowe o minimalnej inwazyjności, z wykorzystaniem wysokospecjalistycznego sprzętu, np. aparatu do termolezji oraz aparatu RTG z ramieniem C.

  Umów się już dziś

  W ofercie InspiroMedu znajdują się usługi świadczone m.in. w ramach Poradni Leczenia Bólu, Poradni Psychologicznej, a także opieka domowa. Zachęcamy do zapisania się na pierwszą konsultację, podczas której przedstawiony zostanie szczegółowy zakres leczenia.

  – Z usług Poradni Leczenia Bólu można skorzystać zarówno stacjonarnie, jak i on-line. Zachęcamy do skorzystania z telefonicznej porady lekarskiej od poniedziałku do piątku. Godzinę konsultacji ustalamy indywidualnie – informuje Małgorzata Czaplińska, pielęgniarka.

  Korzystając, pomagasz

  Zespół poradni specjalistycznych InspiroMed zlokalizowany przy ul. Pileckiego 105 to spółka powstała z inicjatywy Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa w Warszawie. Prowadzi ona działalność odpłatną, z której zyski przekazuje bezpośrednio na działanie hospicjum. Stanowi ona dodatkowe źródło przychodu Fundacji, niezbędne do realizacji programu Hospicjum Plus.

  InspiroMed Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo społeczne, które od 2016 r. realizuje cele dobroczynne i misję społeczną, oddając zysk Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa na warszawskim Ursynowie. Oferuje ono usługi w ramach: opieki domowej, Poradni Leczenia Bólu, Poradni Psychologicznej, Poradni Kardiologicznej oraz Poradni internistycznej.

  Wykwalifikowany zespół medyczny i opiekuńczy zapewnia pomoc na najwyższym poziomie. Po więcej informacji zapraszamy na: inspiromed.pl lub pod nr tel. 22 544 06 70.

  Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa od 1990 roku niesie bezpłatną pomoc ludziom, którzy u kresu choroby onkologicznej potrzebują troski i poczucia bezpieczeństwa. To miejsce ostatniego pożegnania, gdzie każdy gest wykonywany jest z najwyższą czułością i poszanowaniem godności człowieka. W skali roku lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeutki, psychologowie oraz ksiądz kapelan otaczają bezpłatną opieką ponad 3 000 pacjentów. Fundacja wspiera także rodziny chorych. Wszystko to jest możliwe dzięki zaangażowaniu oraz wielkiemu sercu darczyńców i wolontariuszy.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 16

  • 12
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4331 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.02.2021 - 13.05.2021