REKLAMAA1-SanGiovanni--01-09----30-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Nie tylko dzieci uczą się języków obcych. Jest spore grono osób dorosłych, które doszkalają się z języka angielskiego w szkołach językowych. Oferta kursów językowych dla dorosłych na Ursynowie jest bogata i warto przejrzeć oferty pod kątem skuteczności nauki. Kurs szyty na miarę do Twoich potrzeb może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Jak wybrać szkołę, która zapewni Ci skuteczną naukę? Oto kilka prostych rad.

  Kurs w grupie czy kurs indywidualny

  Rozpoczynając proces zapisu do szkoły językowej, często zastanawiamy się czy wybrać kurs grupowy czy indywidualny. Dobrą decyzję można podjąć wtedy, gdy umówimy się na spotkanie z metodykiem i porozmawiamy o tym, dlaczego właściwie chcemy się uczyć angielskiego i co chcemy osiągnąć w najbliższym czasie. Doświadczony Metodyk szkoły doradzi odpowiedni program kursu i pomoże nam określić cele, które będą przyświecać naszej nauce.

  Bezpłatne spotkania z metodykiem można umówić w szkole językowej The Palms. Spotkanie jest niezobowiązujące, więc jeśli chcesz porozmawiać o swojej nauce angielskiego – najlepiej umów się na takie spotkanie.

  Szkoła językowa The Palms prowadzi zajęcia językowe zgodnie z filozofią „nauka języków z przyjemnością”. Każda lekcja języka online jest przeprowadzona na żywo z lektorem i spełnia kryteria bardzo skutecznej metody Five Stars Method by The Palms. Lekcje są bardzo dynamiczne i urozmaicone. Uczniowie, którzy skorzystali z kursów The Palms w ostatnim roku szkolnym, rekomendują je znajomym:

  Polecam kurs indywidualny w The Palms. Oferta dostosowana do moich potrzeb, elastyczne podejście, zaangażowanie i przygotowanie do zajęć lektora sprawia, że na lekcje chodzę z wielką przyjemnością:) Monika

  Bardzo cieszę się, że trafiłam do The Palms! Po kilku miesiącach nauki widzę u siebie duży progres. W końcu zapamiętałam rzeczy, z którymi miałam problem! W dodatku miła atmosfera w szkole i w grupie sprawia, że przychodzę tam nie z obowiązku, a z ochotą.

  Pełny profesjonalizm, zajęcia prowadzone są z pasją, na lekcjach wykorzystywane są nowoczesne metody nauczania, bardzo dobre podejście do ucznia, miła obsługa.

  Program nauki języka dopasowany do potrzeb

  Najbardziej skuteczny kurs angielskiego dla dorosłych ma formułę zajęć indywidualnych. Każdy uczeń dorosły ma już za sobą pewną historię nauki języka i potrzebuje bardziej indywidualnego podejścia. Kursy ogólne spełniają rolę budowania podstaw w nauce języka, a kursy indywidualne są bardziej odpowiednie dla osób poszukujących dopasowania do swoich potrzeb.

  W szkole językowej The Palms można połączyć cele nauki w kursie indywidualnym. Oprócz realizowania programu ogólnego, można włączyć do nauki tematy związane ze swoim hobby np. sport, muzyka, film, moda lub tematykę biznesową, która jest nam potrzebna w pracy zawodowej. W takich przypadkach lektor przygotowuje lekcje „szyte na miarę” i oprócz regularnego programu językowego dodaje materiały tematyczne.

  Nacisk na konwersacje językowe – z nami przełamiesz barierę mówienia!

  Wszystkim lekcjom w szkole językowej The Palms przyświeca jeden cel: uczymy mówić! Kładziemy nacisk na mówienie, więc z nami przełamiesz barierę mówienia w języku obcym. Każde ćwiczenie, każdy tekst, film czy gra językowa ma na celu inspirowanie ucznia do wypowiedzi pełnozdaniowych. Szczególnie istotne są gry językowe, w czasie których bardzo łatwo jest przełamywać strach i stres poprawnego mówienia. Skupiamy się na zasadach gry, na rywalizacji w grze, a struktury gramatyczne czy słówka używane są mimochodem. Stres związany z wypowiadaniem się w języku obcym zostaje przełamany przez zabawę i reguły gry.

  Pakiety indywidualnych lekcji z lektorem w promocyjnej cenie

  Szkoła The Palms oferuje promocyjne ceny lekcji indywidualnych wykupione w pakiecie. 20 lekcji kupionych przez Ciebie to dodatkowa lekcja gratis. Pakiet można wykorzystać dowolnie w ciągu roku szkolnego. Wszystko zależy od tego, czy mamy możliwość nauki jeden raz na tydzień czy dwa. Koszty lekcji można jeszcze obniżyć, jeśli mamy znajomą osobę na tym samym poziomie. Wówczas możliwa jest nauka w parze i podzielenie kosztów na pół. Przed rozpoczęciem nauki w parze niezbędne jest spotkanie z metodykiem, który sprawdzi poziom zaawansowania językowego uczniów.

  Jak zapisać się na kurs języka obcego w szkole The Palms?

  Pierwszy krok przy zapisaniu się na kurs języka obcego w szkole The Palms to umówienie spotkania z metodykiem. Skorzystaj z formularza kontaktowego i nie zwlekaj. To bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie. Przede wszystkim dowiesz się, jaki jest Twój obecny poziom znajomości języka, a metodyk pomoże Ci w dobraniu odpowiedniego programu kursu językowego.

  Spotkanie odbywa się online lub stacjonarnie w szkole. Możesz zdecydować sam. Podczas tego spotkania zasmakujesz naszej metody nauczania.

  Formularz kontaktowy znajduje się tutaj.

  Zapraszamy! Nasi klienci polecają naukę w The Palms:

  Przyjemna nauka języków, bez zbędnego nacisku na wyniki. Liczą się praktyczne umiejętności realizowane przez aktywne rozmowy w grupach.”

  Pomocnie, towarzysko, radośnie wraz z rozwijającymi grami językowymi. To wszystko sprawia przyjemność nauki.”

  Innowacyjne metody nauczania dla dzieci i dorosłych dzięki którym zajęcia są relaksująca rozrywką po całym dniu ciężkiej pracy czy nauki.”

  Szkoła językowa The Palms zaprasza!

  Artykuł załadowany: 0.3025 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-09----30-09-2020