REKLAMAA1-PAAR-(X2)-19-08----18-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Jakub Żulczyk)

  Już dziś okazja do rozmowy z Jakubem Żulczykiem o jego książce „Ślepnąc od świateł”. Najciekawsze wspomnienia, anegdoty i książki z autografem pisarza czekają na tych, którzy przyjdą do biblioteki przy al. KEN 21.

  Za sprawą serialu opartego na powieści, o "Ślepnąc od świateł" znów zrobiło się głośno. To m.in. zasługa ursynowianina, Kamila Nożyńskiego, który zagrał główną rolę oraz Jana Frycza, który wcielił się w postać demonicznego Daria. Film o historii warszawskiego dilera kokainy wyreżyserował Krzysztof Skonieczny, a scenariusz napisał Jakub Żulczyk. Zapewne w Ursynotece autor opowie o kulisach powstania serialu. 

  - Spotkanie będzie w formie luźnej rozmowy z autorem, na temat jego twórczości, przede wszystkim o "Ślepnąc od świateł". Będzie można dostać autograf pisarza i zadać mu pytanie - mówi Greta Łabędzka z Impresariatu Ursynoteki.

  Jakub Żulczyk to popularny pisarz młodego pokolenia; wydał siedem powieści. Autor nazywa siebie „pisarzem, niezależnym publicystą, recenzentem, felietonistą, blogerem, konsumentem śmieci i wzorowym odbiorcą kultury masowej”.

  Zadebiutował w 2006 roku książką "Zrób mi jakąś krzywdę... czyli wszystkie gry video są o miłości". Bestsellerowe "Ślepnąc od świateł" ukazało się w 2014r. Żulczyk był wówczas za tę książkę nominowany do Paszportów Polityki.

  Spotkanie z pisarzem odbędzie się w kabackiej Ursynotece nr 139  przy al. KEN 21. Początek rozmowy o 19:00.  Wstęp wolny.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~kataro 1 3 miesiące temu

   Tak, bardzo dobra książka, ale on ma przecież ich zdecydowanie więcej. Zobaczcie sobie na Virtualo, ile on ma tytułów. Po prostu Ślepnąć od świateł zrobiło się popularne, również przez serial. Dobre pozycje to również Wzgórze psów czy Świątynia. W każdym przypadku powinniście być zadowoleni z treści.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.257 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019