REKLAMAA1-AUCHANDirect-21-03----20-04-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Jakub Żulczyk)

  REKLAMA

  Już dziś okazja do rozmowy z Jakubem Żulczykiem o jego książce „Ślepnąc od świateł”. Najciekawsze wspomnienia, anegdoty i książki z autografem pisarza czekają na tych, którzy przyjdą do biblioteki przy al. KEN 21.

  Za sprawą serialu opartego na powieści, o "Ślepnąc od świateł" znów zrobiło się głośno. To m.in. zasługa ursynowianina, Kamila Nożyńskiego, który zagrał główną rolę oraz Jana Frycza, który wcielił się w postać demonicznego Daria. Film o historii warszawskiego dilera kokainy wyreżyserował Krzysztof Skonieczny, a scenariusz napisał Jakub Żulczyk. Zapewne w Ursynotece autor opowie o kulisach powstania serialu. 

  - Spotkanie będzie w formie luźnej rozmowy z autorem, na temat jego twórczości, przede wszystkim o "Ślepnąc od świateł". Będzie można dostać autograf pisarza i zadać mu pytanie - mówi Greta Łabędzka z Impresariatu Ursynoteki.

  Jakub Żulczyk to popularny pisarz młodego pokolenia; wydał siedem powieści. Autor nazywa siebie „pisarzem, niezależnym publicystą, recenzentem, felietonistą, blogerem, konsumentem śmieci i wzorowym odbiorcą kultury masowej”.

  Zadebiutował w 2006 roku książką "Zrób mi jakąś krzywdę... czyli wszystkie gry video są o miłości". Bestsellerowe "Ślepnąc od świateł" ukazało się w 2014r. Żulczyk był wówczas za tę książkę nominowany do Paszportów Polityki.

  Spotkanie z pisarzem odbędzie się w kabackiej Ursynotece nr 139  przy al. KEN 21. Początek rozmowy o 19:00.  Wstęp wolny.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2417 sekundy
  REKLAMA