REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Wiele dziewczyn marzy o najpiękniejszym dniu w swoim życiu i z niecierpliwością czeka na oświadczyny. Gdy ukochany uklęknie przed nimi z pierścionkiem, uroczystość jest już zaplanowana w najdrobniejszych detalach. Piękny, klasyczny ślub to wydarzenie, w którym warto wziąć udział. Jakie zaproszenia powinni wręczyć swoim gościom narzeczeni, jeśli chcą podkreślić klimat ceremonii i przyjęcia?

  Zaproszenia ślubne w stylu klasycznym – złocone i z kokardką

  Klasyczne zaproszenia ślubne mają prostą formę, subtelne zdobienia i są niezwykle eleganckie. Bilety z koronką i motywem zdobniczym to piękne połączenie tradycji i ekstrawagancji. Wiele modeli jest dekorowanych kokardką, której nasycony kolor zdobi białą lub kremową kartkę papieru. Pary, które organizują uroczystość z większym przepychem, na pewno zainteresują modne zaproszenia w stylu glamour z dodatkiem złota lub srebra. Miłośnicy klasycznej elegancji mogą wybrać bilety czarno-białe z grafiką, które od kilku lat cieszą się dużą popularnością. Warto pamiętać, że równie ważne, jak kolory oraz styl zaproszenia, jest także jakość jego wykonania.

  źródło zdjęcia zaproszenia ślubnego: https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/zaproszenia-slubne/

  Jakie powinny być eleganckie zaproszenia?

  Wybór odpowiedniego papieru to podstawa w procesie drukowania zaproszeń ślubnych. Grube, satynowane lub matowe kartki papieru w odcieniu białym, czy kremowym prezentują się elegancko. Surowiec, z którego zostaną zrobione zaproszenia, może mieć fakturę lub pozostać gładki. Ważny jest dobór odpowiednich czcionek spośród tradycyjnych lub starannie wyselekcjonowanych, ozdobnych fontów ślubnych. Klasyczne zaproszenia prezentują się elegancko, gdy zostaną złożone maszynowo w procesie bigowania. Jeśli narzeczonym zależy na personalizacji zaproszeń, mogą wypisać nazwiska gości ręcznie lub dostarczyć listę do druku – warto wcześniej sprawdzić, czy wybrana firma oferuje taką opcję.

  Piękna ceremonia ślubna w klasycznym stylu może być spełnieniem marzeń dla wielu par młodych. Warto zadbać o odpowiednią oprawę uroczystości i odpowiednio wcześniej – za pomocą eleganckich zaproszeń – poinformować gości o charakterze przyjęcia.

  Artykuł załadowany: 0.2655 sekundy
  REKLAMAA2-TlenowyZakatek--01-06----30-06-2020