REKLAMAA1 UNILINK 16.06.2021 - 22.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Po niespełna miesiącu funkcjonowania sklep Prosto z Rynku - Ursynów postanowił połączyć siły z jedną z najlepszych warszawskich lodziarni i do swojej oferty dołączyć przepyszne, rzemieślnicze lody.

  Nie jest tajemnicą, że o lodach myśleliśmy od samego początku, przy czym przez długi czas miały być to wyłącznie lody na wynos. Finalnie jednak stwierdziliśmy, że szkoda nie wykorzystać naszego metrażu i zdecydowaliśmy się na tradycyjne lody na porcje. 

  Jeśli chodzi o rodzaj lodów to tu wątpliwości nie było. Stawiamy na najlepszej jakości, naturalne lody rzemieślnicze, a traf chciał, że osobiście znamy właściciela Fabryki Lodów Tradycyjnych na Tamce, gdzie codziennie po lody ustawiają się kolejki. 

  No i słowo się rzekło...

  Łączymy siły, uruchamiamy lody tak szybko jak się da. Czyli....od zaraz. Zapraszamy do nas wszystkich miłośników pysznych lodów, dobrej atmosfery i letniego wypoczynku. Bo w związku z rozwojem sklepu o lody nie zabraknie u nas leżaków i palet, gdzie będzie można usiąść i odpocząć.

  Dodatkowo do oferty dołączą również: tłoczone soki w szklanych butelkach, deski serów czy włoskich wędlin, które będzie można skonsumować na miejscu.

  Jak już pewnie zauważyli nasi Klienci - których z dnia na dzień przybywa - nie chcemy być tylko sklepem z fajnymi produktami. Chcemy tworzyć społeczność, klimat i miejsce. Chcemy być kojarzeni z pozytywnymi emocjami, odpoczynkiem, ciszą i dobrą muzyką.

  Znajdujemy się na tyłach budynku i często Klienci mówią, że ciężko do nas trafić. Ale tę lokalizację przy obecnym stanie rzeczy chcemy przekuć w atut. Dzięki temu jest u nas bowiem spokojniej. A tym właśnie spokojem chcemy się z Wami dzielić.

  Zapraszamy Was serdecznie na zakupy, no i oczywiście na lody. Kolejki na Tamce nie ustawiają się raczej bez powodu i mamy po cichu nadzieję, że powtórzymy ten sukces i u nas!

  Prosto z rynku - Ursynów

  • aleja KEN 50 - lokal U5 - na tyłach budynku
  • zamówienia również na stronie: www.prostozrynku.pl

  (materiał partnera) 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 29

  • 22
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.2504 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.05.2021 - 31.07.2021