REKLAMAA1-DAGRASSO--14-08----13-11-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 października 2020, 11:55 komentarzy 2

  (AŁ)

  To już przedostatnie w tym roku spotkanie z Niedzielnymi Targami Zdrowej Żywności, które od czerwca odbywają się przy zaostrzonym reżimie sanitarnym. Kilkudziesięciu wystawców przywiezie na Ursynów to, co mają najlepszego. Warto więc skorzystać z okazji i wybrać się w najbliższą niedzielę na ratuszowy parking. 

  Ursynowskie targi zdrowej żywności to zasługa ich pomysłodawców i ponad półtora tysiąca mieszkańców naszej dzielnicy, którzy poparli projekt ich organizacji z Budżetu Obywatelskiego.

  Pomysł kontynuowania ich w przyszłym roku nie zyskał wystarczającego poparcia ursynowian. Z tego powodu najbliższe targi są już przedostatnią okazją do zakupu nie tylko zdrowych, ale też bardzo smacznych produktów, wyrabianych domowymi sposobami.

  Pachnące chleby, szynki i kiełbasy wprost z wędzarni, świeże sery z mleka kóz i miody z przydomowej pasieki - to jedynie niewielki wycinek oferty, z jaką przyjeżdżają na Ursynów producenci wyrobów.

  Nie zapomnij maseczki!

  W niedzielę, 11 października na Ursynowie pojawi się tradycyjnie ponad dwudziestu wystawców. Targi zdrowej żywności ruszają o godz. 9:00, a sprzedaż potrwa do godz. 15:00.

  Ze względu na pandemię na targach obowiązują środki ostrożności. Obowiązkowo przed wejściem należy zdezynfekować dłonie, założyć rękawiczki oraz zasłonić usta i nos.

  Ostatnie w tym roku targi zdrowej żywności odbędą się: 18 października. Godziny i miejsce są stałe: 9:00-15:00 na ratuszowym parkingu przy al. KEN 61.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~doloros 2 16 dni temu

   byłam tam, mieli dużo super jakości jedzenia. osobiście czekam na targi remadays w nadarzynie. podobno mają się odbyć już na początku lutego

   Edytowany: 16 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Maxoo 1 18 dni temuocena: 25% 

   Tylko teraz przekonać seniorów by w tych godzinach chodzili. Ostatnio stednio to wychodziło.

   Edytowany: 18 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3296 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO--14-08----13-11-2020