REKLAMA
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  REKLAMA

  Chór Sound'n'Grace rozpoczął tegoroczny cykl koncertów bożonarodzeniowych na Ursynowie. Znani wokaliści zaprezentowali kolędy, pastorałki i świąteczne piosenki gospelowe.

  - W świętach Bożego Narodzenia chodzi o to, by być razem i blisko. W tradycji jest też wspólne kolędowanie, do którego zapraszamy - mówił Kamil Mokrzycki, lider Sound'n'Grace. W kościele pw. Ofiarowania Pańskiego przy ul. Stryjeńskich, zespół był bardzo blisko publiczności - na wyciągnięcie ręki. Dzieci tańczyły pod sceną, publiczność doskonale bawiła się w rytm rytmicznych i melodyjnych utworów.

  Nie było tych najbardziej znanych, "świeckich" utworów, znanych z radia czy płyt chóru. Zespół zaprezentował własne wersje kolęd, które ukazały się na płycie "Atom - edycja specjalna". Radośnie i energetycznie zabrzmiały "Z narodzenia Pana" czy "Anioł Pasterzom Mówił", "Święta będą cały rok". Kilkuset widzów koncertu, a zwłaszcza najmłodszych porwała kolęda "Mędrcy Świata" a w rytm "Bądź Blisko" kołysali się niemal wszyscy.

  Po koncercie nie zabrakło pamiątkowych fotek z fanami i autografów. Jeszcze dziś w kościele św. Katarzyny kolędy zaśpiewała sopranistka Marta Wróblewska w towarzystwie chóru Animato oraz zespołu instrumentów dawnych Ars Nova.

  Wyjątkową gwiazdą ursynowskich koncertów będzie Eleni, która wystąpi we wtorek 27 grudnia o 19:00 w kościele bł. Władysława z Gielniowa przy ul. Przy Bażantarni 3. W programie najpopularniejsze kolędy oraz piosenki bożonarodzeniowe polskie i zagraniczne.

  W środę - koncert wielkiej gwiazdy polskiej muzyki pop - Anny Wyszkoni, znanej niegdyś z zespołu Łzy, a dziś występującej solo. O 19:00 w kościele Wniebowstąpienia przy al. KEN 101, wokalistka zachwyci nas swoimi wersjami kolęd.

  ZOBACZ ZDJĘCIA Z KONCERTU SOUND'N'GRACE

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1131 sekundy
  REKLAMA