REKLAMAA1-SanGiovanni--01-07----31-07-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 lutego 2019, 12:36 komentarzy 1

  (KT)

  Sezon ursynowskiego nordic walking w rozkwicie! Wiosna budzi się nieśmiało, a mieszkańcy dzielnicy chętnie dotrzymują jej kroku - dosłownie i w przenośni. Wystarczą dwa kijki i odrobina motywacji, reszta to czysty sport i świetna zabawa. Ursynowianie relaksują się aktywnie, nawiązują nowe znajomości i zapraszają kolejnych amatorów leśnych przebieżek.

  "Ursynowski Nordic Walking 2019" - cykl darmowych zajęć organizowanych przez dzielnicę - trwa w najlepsze. Spacery z kijkami po Lesie Kabackim to świetna okazja do odrobiny ruchu i towarzyskich spotkań. Bawią się wszyscy: młodsi, starsi, single i pary. Doświadczeni oraz kompletni amatorzy.

  - Tu są grupy dla każdego. Spotykam bardzo sympatyczne osoby, naładowane pozytywną energią. Przede wszystkim jednak utrzymuję fenomenalną kondycję. Staram się przychodzić dwa razy w tygodniu - mówi Edyta.

  Różnorodność grup

  Zajęcia dedykowane seniorom odbywają się w środy, pozostałe treningi w soboty i niedziele. Weekendowe spotkania są podzielone ze względu na stopień zaawansowania uczestniczących. Marsze ścieżkami Lasu Kabackiego prowadzą wykwalifikowane trenerki.

  Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Warto, za chwilę zaczyna się wiosna, w lesie jest cudownie, ptaki śpiewają, słońce ogrzewa twarze - to jest idealny moment, żeby zacząć - zachęca Marta Radomska, trenerka nordic walking, która prowadzi ursynowskie przebieżki.

  Wszystkie zajęcia zaczynają się od rozgrzewki. Później półtoragodzinny spacer leśnymi szlakami, który przeplatany jest przystankami na ćwiczenia i zabawy zręcznościowe. Każdy porusza się swoim tempem, dzięki czemu nie ma presji i poganiania. Ursynowskie wypady nordic walking są zorganizowane tak, aby nawet absolutny "świeżak" nie czuł się zagubiony. 

  Jak dołączyć do wspólnych spacerów?

  Zapisy do grup odbywają się pod tym numerem telefonu: 793 111 008. Zgłoszenia można też wysyłać na adres mailowy: radom.marta@gmail.comPrzed rozpoczęciem treningów warto zapoznać się z regulaminem, który można znaleźć tutaj. Formularz zgłoszeniowy, który należy dołączyć do wiadomości mailowej jest tutaj.

  Wszystkie zajęcia zaczynają się od zbiórki przy pętli autobusowej obok Tesco na Kabatach. Ursynowskie spotkania z nordic walking potrwają aż do 15 grudnia. Organizatorem cyklu jest urząd dzielnicy Ursynów. Więcej na sport.ursynow.pl.

  VIDEO: LEŚNY NORDIC WALKING NA URSYNOWIE!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 27

  • 19
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 4
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.4128 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020