REKLAMAA1-PizzaSANGIOVANNI-01-02----29-02-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK/policja)

  Policja złapała sprawcę włamań do mieszkań m.in. na Ursynowie. 37-latek wchodził do lokali położonych na wysokich piętrach niczym Spiderman - przez okna klatek schodowych.

  Do zatrzymania doszło na Bielanach. Podejrzany to 37-latek, który - wg policji - włamywał się do mieszkań od czerwca do sierpnia tego roku. Działał na Bielanach, Ursynowie, Wilanowie, Mokotowie, Targówku i Ochocie.

  - Za każdym razem działał tak samo, okradał mieszkania znajdujące się na wysokich piętrach. Do mieszkań dostawał się przez okna klatek schodowych. Straty powstałe w wyniku jego działalności sięgają kwoty prawie 300 tys. złotych - mówi Elżbieta Adamus z Komendy Stołecznej Policji.

  Z mieszkań w wieżowcach ginęły gotówka, biżuteria, zegarki, laptopy, monety kolekcjonerskie, a nawet sztabki złota.

  Na Ursynowie "spiderman" okradł przynajmniej dwa mieszkania w wieżowcu przy ul. Polinezyjskiej i przy Końskim Jarze. Niczym alpinista przeskoczył z parapetu klatki schodowej na sąsiedni parapet mieszkań.

  - Wszedł przez uchylone okno w sypialni w którym uszkodził okucie. Ukradł biżuterię o wartości 1,5-2 tys. złotych - opowiadała nam w lipcu poszkodowana mieszkanka.

  Podczas przeszukania w mieszkaniu zatrzymanego mężczyzny policjanci zabezpieczyli substancje psychotropowe, których posiadanie jest zabronione. 37-latek został już przesłuchany i usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniami oraz posiadania środków odurzających. Podejrzewany przyznał się i poddał karze 8 lat więzienia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 60

  • 25
   BARDZO PRZYDATNY
  • 8
   ZASKOCZONY
  • 8
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 4
   WKURZONY
  • 12
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2898 sekundy
  REKLAMAA2-SMB-Ursynów--31-01----29-02-2020