REKLAMAA1-WIMAR-AUTO---10-06----10-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 lipca 2019, 14:15 komentarzy 2

  (pixabay.com)

  Tego jeszcze nie było. Ursynowscy radni będą... śpiewać. W piątkowy wieczór w Lasku Brzozowym odbędzie się pierwsze dzielnicowe karaoke. Zaproszeni są wszyscy mieszkańcy, którzy chcą wystąpić przed publicznością lub posłuchać, jak robią to inni. Do tego kiełbaski z grilla i biesiadna atmosfera.

  Pomimo że karaoke narodziło się w Japonii, to dość dobrze zaadaptowało się w wielu zakątkach świata. Śpiewanie przez amatorów znanych piosenek sprawdzi się też zapewne i na Ursynowie, bo przecież miło poczuć się na scenie jak gwiazda!

  Karaoke w Lasku Brzozowym to pomysł ursynowskich radnych. Zrodził się podczas posiedzenia Komisji Kultury, Komunikacji Społecznej i Promocji.

  - Cieszę się z dużego zainteresowania i mam nadzieję, że przyjdzie wielu mieszkańców, którzy będą chcieli sami zaśpiewać oraz posłuchać jak robią to radni. Jako pierwszy wystąpi radny Antoni Pomianowski, ja również wystąpię i mam nadzieję, że zrobią to inni radni - mówi przewodnicząca komisji Olga Górna, która zapowiada, że zaśpiewa piosenkę w stylu pop-rock. 

  Każdy, kto przyjdzie w piątek, 26 lipca w godz. 18:00-21:30 do Lasku Brzozowego w okolicy boiska do koszykówki, ma szansę na występ na ursynowskiej scenie karaoke przed licznie zgromadzoną publicznością. Do wyboru będzie lista piosenek, a przy ich śpiewaniu, w razie potrzeby, pomoże prowadzący zabawę. Nie zabraknie strefy gastronomicznej, m. in. z kiełbaskami z grilla i napojami oraz stoliki z krzesełkami.

  Kolejne, również bezpłatne, spotkanie z karaoke odbędzie się 25 sierpnia w niedzielę w godz. 17:00-21:00 przy Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów przy ul. Kajakowej 12b. Portal Haloursynow.pl jest patronem medialnym "Ursynowskiego Karaoke".

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.3365 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020