REKLAMAA1-PizzaSANGIOVANNI-01-02----29-02-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 października 2019, 12:24 komentarzy 4

  (SK)

  Udało nam się potwierdzić wczorajsze informacje dzielnicy na temat pozostawienia bazy pogotowia ratunkowego w pawilonie przy ul. Jastrzębowskiego. Spółdzielnia "Stokłosy" wycofa wypowiedzenie najmu lokalu dla "Meditransu".

  Przypomnijmy, na czwartkowej sesji rady dzielnicy wiceburmistrz Jakub Berendt poinformował, że karetki na Ursynowie zostają. To efekt wczorajszego spotkania w siedzibie SMB "Stokłosy" z udziałem zarządu spółdzielni, dyrekcji Meditransu oraz zastępcy burmistrza. Dziś informację potwierdził nam prezes Krzysztof Berliński.

  Zainicjowane rozmowy były pierwszą merytorycznie prowadzoną dyskusją między zainteresowanymi stronami od dnia złożenia wypowiedzenia z dnia 24.09.2019 r.  Spotkanie było bardzo konstruktywne i zakończyło się złożeniem przez Zarząd Spółdzielni na piśmie dyrekcji Meditrans propozycji porozumienia, zawierającego oświadczenia stron:  

  • Spółdzielnia oświadcza, iż cofa oświadczenie o wypowiedzeniu umów najmu, które zostały złożone w dniu 24.09.2019 r.
  • MEDITRANS oświadcza, iż zobowiązuje się do rozsądnego używania sygnałów dźwiękowych z poszanowaniem zasad dobrego sąsiedztwa i z uwzględnieniem uwag kierowanych w tym zakresie przez Spółdzielnię. 

  Zgodnie z informacją od przedstawicieli Meditrans, dokument porozumienia w najbliższy poniedziałek ma zostać przeanalizowany przez prawników Meditrans. Czekamy zatem na jego zaakceptowanie i podpisanie przez Pana Dyrektora. Podpisanie porozumienia przez strony skutkować będzie tym, iż umowy najmu pozostaną w mocy w kształcie dotychczas obowiązującym.

  - pisze prezes SMB "Stokłosy" Krzysztof Berliński w odpowiedzi na nasze pytania skierowane wczoraj wieczorem.

  Berliński podkreślił, że już po wypowiedzeniu umów najmu nastąpiła "istotna  poprawa w zakresie bieżącego funkcjonowania stacji wyczekiwania zlokalizowanej w pawilonie przy Jastrzębowskiego 22".

  Znacząco ograniczony został poziom hałasu generowanego przez sygnały dźwiękowe karetek. Ponadto nie odnotowano w tym okresie skarg ze strony mieszkańców. Spółdzielnia z satysfakcją uznała jako skuteczne działania podjęte w tym zakresie przez Meditrans zgodnie z prośbami dotychczas prezentowanymi w kierowanej przez Spółdzielnię korespondencji. Wyrażamy nadzieję, że obecna sytuacja utrzyma się jak najdłużej, a współpraca z Meditrans będzie pomyślna. 

  Przypomnijmy, to właśnie skargi mieszkańców na nieuzasadniony hałas spowodowały, że spółdzielnia "Stokłosy" zdecydowała się rozwiązać umowę najmu z "Meditransem".

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 18

  • 14
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~AZX 4 4 miesiące temuocena: 100% 

   Co jak co ale trochę wyrozumiałości dla pracy innych. Osoby jeżdżące w karetkach ratują innym niejednokrotnie życie. Użeranie się z pijakami też do żadnych przyjemności nie należy. A chyba lepiej jechać na sygnale niż np. uderzyć w inne auto i mieć w związku z tym problemy.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~asd 3 4 miesiące temuocena: 100% 

   W końcu odrobina rozsądku w tej szalonej sprawie. Rozumiem poszanowanie ciszy, ale akurat pogotowie jest dla mieszkańców. Działania przeciw, to działania przeciw wszystkim mieszkańcom - każdy może kiedyś potrzebować pomocy. Pamiętajmy o tym.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mieszkaniec ul ZWM 2 4 miesiące temuocena: 96% 

   Chciałbym poznać idiotę ,któremu to pogotowie przeszkadza.Ja mieszkam tuż obok i niczego złego nie mogę powiedzieć.Mieszkam na Ursynowie już dość długo bo od początku..

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 22 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tomek z Zamiany 1 4 miesiące temuocena: 95% 

   Dobrze napisane.Będą beczeć jak barany jak im ktoś z rodziny zachoruje i nie będzie pogotowia.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 18 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2915 sekundy
  REKLAMAA2-SMB-Ursynów--31-01----29-02-2020