REKLAMAA1-SanGiovanni--01-09----30-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Piotr Kapała)

  W obiektach sportowych przy Hirszfelda rozegrano multidyscyplinarny turniej rodzinny. Można było sprawdzić się w różnych dyscyplinach.

  Turniej „dla małych i dużych” składał się z kilku specjalnie, zróżnicowanych pod względem trudności dyscyplin przygotowanych w taki sposób, aby mogła w nim wziąć udział cała rodzina – zarówno rodzice jak i dzieci. Na uczestników czekało wiele atrakcji – mogli oni pościgać się w workach, potrenować celność rzutów woreczkiem do celu, spóbować żonglerki, zagrać w balonową siatkówkę, rzucać do kosza, pościgać się na torze przeszkód, a także spróbować slalomu i strzałów piłeczką na bramkę hokejowym kijem lub piłką nożną.

  Z powodu obostrzeń zwiazanych z pandemią Covid-19 turniej został zorganizowany w taki sposób, aby uczestnicy byli bezpieczni. Poszczególne stacje sportowe i uczestnicy ćwiczyli w dużym oddaleniu od siebie, a hala była wietrzona. 

  - To fajna inicjatywa. Potrzeba nam więcej takich imprez. Jesteśmy tutaj pierwszy raz, a mieszkamy niedaleko. Na następny turniej tego rodzaju, przyjdziemy z wielką chęcią. To doskonała forma spędzenia czasu w wakacje – mówi jedna z uczestniczek turnieju, która brała w nim udział z córką.

  Na uczestników czekały medale, dyplomy i drobne upominki. - Pomysł organizacji turnieju tego typu wpadł mi do głowy 3 lata temu, w związku z obserwacją zachowań rodziców i dzieci - mówi Katarzyna Dulnik, pomysłodawczyni fundacji, słynna koszykarka, Mistrzyni Polski oraz Mistrzyni Europy z 1999 roku, propagatorka aktywności sportowej „dla każdego i w każdym miejscu”.

  Pierwszy turniej odbył się w maju 2017 roku na Konwiktorskiej. Imprezy mają charakter otwarty, w każdej chwili można się przyłączyć do rywalizacji. 

  - Uważam, że warto organizować takie  przedsięwzięcia, bo przecież wszyscy musimy wrócić do normalności, a dodatkowo, co ważne, wspólne ćwiczenia dzieci i rodziców wzmacniają więzy rodzinne. Już teraz zapraszamy wszystkich, na następny turniej który odbedzie 5 września na Targówku w szkole przy ul. Trockiej - dodaje Katarzyna Dulnik.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.5113 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-10-2020