REKLAMAA1 DaGRASSO 25.08.2021 - 24.11.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Hit The Ball)

  Sport jest dla każdego. A już zwłaszcza tenis stołowy. Tylko gdzie grać? To już żaden problem. Wystarczy tylko odrobina chęci i sportowego zacięcia, a resztą zajmie się ekipa Hit The Ball.

  Tenis stołowy to nie tylko sport. To przede wszystkim dobra zabawa dla każdego - małych, dużych, wysportowanych i tych mniej. Dobrze o tym wie ekipa Hit The Ball z Fundacji Puntana i zaprasza wszystkich zainteresowanych na treningi w naszej dzielnicy. Jedyne czego potrzeba, to zapał do gry.

  - Pomysłem, który nas połączył, było stworzenie miejsca, gdzie każdy, niezależnie od płci, wieku czy poziomu sportowego, znajdzie coś dla siebie. Do naszej ekipy mogą dołączyć wszyscy, którzy chcą podnieść jakość swojego życia i aktywnie spędzić czas przy tenisowych stołach. Chcemy tworzyć grupę osób zaangażowanych w rozwój sportu bez względu na umiejętności - przekonuje Łukasz Jamorski z Hit The Ball.

  Pełna profeska

  Podczas półtoragodzinnego treningu można nie tylko miło spędzić czas, ale i rozwinąć swoje umiejętności. Na każdym treningu nad graczami czuwa profesjonalny trener, który dobiera zawodników według poziomu zaawansowania. Następnie pokazuje i tłumaczy elementy techniczne i taktyczne. Na koniec uczestnicy sprawdzają nabytą wiedzę w praktyce podczas gry na punkty.

  - Aktualnie na Ursynowie prowadzimy zajęcia na 5 nowych stołach, które zakupiliśmy z pieniędzy fundacji, by promować tenis stołowy w Warszawie. Funkcjonując od wielu lat w środowisku tenisa stołowego, mamy świadomość wielu problemów i niedoskonałości w systemach szkoleniowych i programach rozwojowych. Nasze działania wychodzą tym trudnościom na przeciw - mówi Jamorski.

  Zajęcia na Ursynowie odbywają się poniedziałki, wtorki i czwartki o godzinie 20:00 w Szkole Podstawowej nr 318 przy ul. Teligi 3. Jak się zapisać? Wystarczy wejść na stronę Hit The Ball i po uprzedniej rejestracji wybrać wolny termin. Treningi na Ursynowie kosztują 40 wirtualnych piłeczek. Każda piłeczka to 1 zł. Aby je otrzymać, należy dokonać wpłaty na konto fundacji w wysokości 40, 185 (plus 15 piłeczek gratis), 350 zł (plus 50 piłeczesk gratis).

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.5025 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021