REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2022 - 30.06.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ31 grudnia 2021, 15:48

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Warszawa jest stolicą i zarazem największą aglomeracją miejską w Polsce. To tu znajdują się urzędy na szczeblu centralnym, ale i liczne siedziby organizacji krajowych i międzynarodowych.

  Dla mieszkańców i turystów oraz wszystkich przyjezdnych gości właśnie w Warszawie czeka ogrom rozrywek na każdym możliwym poziomie. Miasto ma bogate życie kulturalne, ale i nocne. Można tu spędzić w oryginalny sposób wolny czas, również aktywnie. Ciekawostką może być odbycie lotu widokowego na pokładzie helikoptera.

  Co robić w Warszawie?

  Właściwie pytanie o to, co robić w Warszawie, wymaga wyczerpującej odpowiedzi, ponieważ możliwości jest bardzo dużo. Muzea, galerie sztuki, kluby i dyskoteki, liczne koncerty, piękne zabytki oraz szereg aktywności na świeżym powietrzu. Właściwie każda osoba odwiedzająca lub mieszkająca w Warszawie jest w stanie znaleźć taką  aktywność, jaka będzie dla niej najlepsza.

  Każdy wie, że stolica kraju słynie z wielowiekowych zabytków, na czele z Zamkiem Królewskim i placem zamkowym, na którym wielu warszawiaków umawia się i spotyka pod Kolumną Zygmunta. Oprócz tego są tu przepiękne Łazienki Królewskie z obszernym parkiem, w którym o każdej porze roku można spacerować. Latem i wiosną można obserwować, jak zaczynają kwitnąć krzewy i kwiaty, a jesienią i zimą podziwiać naturę, która szykuje się do zimowego snu. Słowem, nie sposób się tu nudzić.

  Nie można też zapominać o charakterystycznych obiektach w stolicy, takich jak Pałac Kultury i Nauki czy siedziba Sejmu na ul. Wiejskiej, pałac prezydencki, Wilanów oraz rzecz jasna Belweder i Stadion Narodowy. Z pewnością można tak wymieniać bez końca, ponieważ Warszawa w istocie ma do zaoferowania każdemu wszystko, co tylko sobie zapragnie.

  Jeśli więc mamy ochotę wzbić się w przestworza i sprawdzić, jak Warszawa wygląda z lotu ptaka, to jak najbardziej możemy to zrobić. Pytanie tylko, jak to wszystko zorganizować?

  Organizacja lotu widokowego helikopterem nad Warszawą

  Osoby zainteresowane niecodzienną aktywnością, jaką jest wzbicie się w powietrze i podziwianie krajobrazu stolicy z zupełnie innej, nieznanej dotąd perspektywy, powinny poszukać firmy, która dysponuje najnowocześniejszymi maszynami latającymi oraz pilotami, którzy legitymują się kompetencjami do tego, by pilotować helikopter z turystami na pokładzie. Taką firmą bez wątpienia jest Sky Poland z Warszawy, która organizuje między innymi loty widokowego po różnych trasach lotniczych w stolicy (więcej informacji).

  Wybranie się w podniebną podróż to szansa na zobaczenie, jak z lotu ptaka wygląda stolica. Takie wycieczki nie są już dostępne wyłącznie dla wybranych. Coraz więcej osób może sobie pozwolić na niesamowity lot widokowy. Warszawa w promieniach wschodzącego czy zachodzącego słońca naprawdę wygląda zupełnie inaczej, niż z poziomu, z którego przywykliśmy ją oglądać. Nawet osoby, które od dziecka mieszkają w stolicy, mogą doszukać się zupełnie nowych miejsc, siedząc na pokładzie helikoptera, który wyniesie ich na wiele metrów nad ziemię.

  Wystarczy umówić więc dogodny termin na lot widokowy helikopterem, zająć miejsce na pokładzie nowoczesnego śmigłowca i rozpocząć przygodę, która na zawsze zostanie zapamiętana. To pomysł na aktywność dla każdego, kto rzecz jasna nie ma obezwładniającego lęku wysokości. Miasto z perspektywy okien helikoptera prezentuje się zupełnie inaczej – bez zwykłego gwaru, korków na ulicach i spieszących się wszędzie tłumów ludzi.

  Lot jako prezent

  Lot widokowy nad Warszawą może być pomysłem na niecodzienny prezent dla kogoś bliskiego właściwie na każdą okazję, jak i sposobem na podniebne oświadczyny. Świętując rocznicę ślubu czy urodziny na pokładzie helikoptera nad Warszawą możemy budować niezapomniane wspomnienia – najcenniejsze, co mamy w życiu. Nie jest to coś, na co trzeba przeznaczyć kilka swoich miesięcznych wynagrodzeń. Warto zapoznać się zatem z ofertą takiej aktywności w Warszawie i umówić się na lot - sprawdź ofertę Sky Poland.

  Artykuł załadowany: 0.37 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.02.2022 - 25.05.2022