REKLAMAA1 DaGRASSO 25.11.2021 - 24.02.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 października 2021, 06:23 komentarzy 1

  (pixabay.com)

  To prawdziwa gratka dla niespełnionych detektywów i fanów naszej dzielnicy! Kolejna edycja „Ursynowskiej Zawieruszki” skierowana jest tym razem do dorosłych. W trakcie tej gry miejskiej każdy będzie miał szansę lepiej poznać Ursynów. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody i dużo dobrej zabawy. 

  Ursynoteka zaprasza fanów rozwiązywania zagadek do udziału w „Ursynowskiej Zawieruszce”. Można wziąć udział samotnie lub z przyjacielem. Gra miejska przeznaczona jest dla tych, którzy lubią ruch na świeżym powietrzu i główkowanie, gdyż uczestnicy będą musieli rozwiązać szereg zagadek. Obowiązkowa jest też mobliność - ciężko będzie przemieszczać się między punktami na piechotę, dlatego warto mieć ze sobą samochód, rower, hulajnogę czy rolki - właściwie wszystko co pozwoli nam na szybkie przemieszczanie się między ursynowskimi bibliotekami.

  Zostań ursynowskim Sherlokiem Holmesem!

  Gra rozpocznie się w sobotę, 9 października. W godz. 19-21:30 uczestnicy będą rozwiązywać zagadki umieszczone we wskazanych placówkach Ursynoteki. Listę tych placówek, wraz z ich lokalizacją, zespoły otrzymają w pakietach startowych o 18:30. Aby ukończyć „Zawieruszkę” należy odwiedzić wszystkie 5 placówek wskazanych w pakiecie startowym. Kolejność punktów i zagadek uczestnicy będą poznawali w trakcie gry. Za rozwiązanie zagadek przyznawane są punkty, w zależności od stopnia trudności zadania i czasu, w którym zespół ją wykona. 

  Na zwycięzców będą czekały nagrody. Są one jednak zagadką - ci, którzy są w nie dobrzy, z pewnością domyślą się, co mogą wygrać - ich fundatorami są: strzelnica „Falcon”, salon „Sunrise”, instytut „BEAUTY derm”, klubokawiarnia „KEN54”, restauracja „Staroświecka”,”Alternatywny Cypel”, „SmartStyle”, pisarka Izabela Janiszewska, „Atelier Kade”, dystrybutor książek „Platon” oraz księgarnia „Arkona”.

  Rejestracja jest obowiązkowa. Aby wziąć udział w „Ursynowskiej Zawieruszce”, wystarczy do czwartku, 7 października zgłosić się w Mediatece przy ul.Cybisa 6 z wypełnionym formularzem. Jeśli ktoś chce wziąć udział w grze, a nie jest czytelnikiem Ursynoteki, musi najpierw założyć kartę biblioteczną. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Zouza 1 miesiąc temu

   Super sprawa ale dlaczego taka późna pora jest przewidziana dla tej zabawy? Ciemno już będzie...

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.441 sekundy
  REKLAMAA2 YASUMI 01.10.2021 - 31.12.2021