REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Jesienna pogoda bywa bardzo zdradliwa zarówno pod kątem wpływu na nasze zdrowie, jak i nasze domy, samochody czy mieszkania. Wybite okno, zerwane rynny czy podtopienia w piwnicy – wszystko może się zdarzyć kiedy za oknem ulewy, wichury i coraz niższe temperatury. Co zrobić aby uporanie się z nieprzewidzianymi zdarzeniami było łatwiejsze?

  Październik i listopad to czas mało przyjaznych warunków pogodowych. Intensywne deszcze, wichury, burze. Jesteśmy wtedy bardziej narażeni na różne uszkodzenia w naszych domach i mieszkaniach. Biorąc pod uwagę, że wciąż wielu z nas pracuje z domu – istnieje również większe ryzyko szkód spowodowanych przez zwykłą nieuwagę domowników.

  Jesienią bardzo często zdarzają się uszkodzenia spowodowane silnymi wiatrami, intensywnymi ulewami, czy gwałtownymi burzami

  mówi Magdalena Hukowska, Agent Warty z Warszawy.

  - Mówię zarówno o szkodach w domach, jak np. zerwane rynny, uszkodzony dach, zniszczone meble ogrodowe czy altany, ale też o szkodach związanych z przepięciami, w wyniku których możemy stracić cały sprzęt elektryczny również w mieszkaniach

  - dodaje przedstawicielka ubezpieczyciela.

  Ubezpieczenie mieszkania, czy domu to dobra decyzja o każdej porze roku, ale wyjątkowo przydatna w obecnych warunkach.

  Polisa mieszkaniowa Warty – Warta Dom Komfort może objąć ochroną praktycznie wszystko co posiadamy – sprzęt elektroniczny, meble, kosztowności, dzieła sztuki, pozostawione na tarasie meble ogrodowe i narzędzia ogrodnicze (np. kosiarkę), ale też sprzęt sportowy, przenośny sprzęt komputerowy czy fotograficzny, który zabieramy ze sobą na wyjazdy

  - tłumaczy Agent Warty. Dzięki temu ubezpieczeniu można uniknąć wielu nieprzewidzianych wydatków, a sam koszt ubezpieczenia jest nieporównywalnie mniejszy od wartości szkód, które mogą nas zaskoczyć.

  Dla przykładu: w domu klientki Warty drzewo przewrócone podczas wichury zniszczyło ogrodzenie i dach. Koszty naprawy wyniosły 2,5 tys. złotych, tymczasem ubezpieczenie tego domu wyniosło niewiele ponad 500 złotych.

  Warto dodać, że Warta jest liderem w likwidacji szkód na rynku, więc o solidną pomoc w takich sytuacjach nie musimy się martwić. - Zakup ubezpieczenia to po prostu dobra decyzja – zapewnia Agentka.

  Chcesz dowiedzieć się więcej?

  Zadzwoń, lub napisz maila do naszej agencji PWB Grupa Doradcza Sp. z o.o., ul. Pasaż Ursynowski 1, 02-784 Warszawa; Tel. 504-007-502; mail: magdalena.hukowska@agentpwb.pl

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3427 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.01.2021 - 31.01.2021