REKLAMAA1-KLIWER-08-05----07-07-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 grudnia 2013, 09:59 komentarzy 2

  Agnieszka Pająk-Czech

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  Autobusy linii 179 nie jeżdżą według rozkładów

  Autobusy linii 179 nie jeżdżą według rozkładów (Apacz)

  Kilka dni temu poruszyliśmy temat niepunktualnych przyjazdów autobusów linii 192 i 179. ZTM przeprowadził pomiary punktualności. Publikujemy ich wyniki.

  - Zarząd Transportu Miejskiego zdaje sobie sprawę z trudności, jakie występują w kursowaniu linii 179 i 192. Wynikają one przede wszystkim z utrudnień w ruchu występującym na ich trasach. Dla linii 179 utrudnienia w ruchu występują na ulicy Roentgena - w obu kierunkach - oraz na rondach przy ulicy Płaskowickiej, Indiry Gandhi oraz Rosoła. Linia 192 natrafia na utrudnienia w al. KEN, Przy Bażantarni, na ulicy Rosoła, Wąwozowej. Problemy wynikają z długiego cyklu sygnalizacji świetlnych j – informuje Magdalena Potocka z ZTM.

  - Przeprowadzane pomiary punktualności wskazują na opóźnienia rzędu 5-10 minut. Próbujemy zaradzić tej sytuacji wprowadzając w najtrudniejszych momentach tryb ręcznego sterowania ruchem. Niestety na tę chwilę – biorąc pod uwagę uwarunkowania drogowe i techniczne – obecnie funkcjonujący rozkład jazdy jest najlepszym możliwym do osiągnięcia rozwiązaniem – dodaje Potocka.

  Kontrola wykazała opóźnienia względem rozkładów jazdy. My zaś kolejny dzień byliśmy świadkami tego, że autobusy przyjeżdżają... za wcześnie. Na przystanku Lokajskiego autobus 192 wedle rozkładu powinien przyjechać o godzinie 8:42. Był już o 8:40, następny powinien pojawić się o godzinie 8:52 - przyjechał 8:49.

  Nieważne czy z opóźnieniem, czy zbyt szybko - jedno jest pewne: autobusy w dalszym ciągu jeżdżą tak jak chcą. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~andy 2 ponad rok temu

   Akurat sam byłem świadkiem jak 179 uciekalo z przystanku przedwczesnie. Widziale z oddali jak odjezdza. Wiec rzeczywiscie cos powinni z tym zrobic.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wielbiciel komunikacji 1 ponad rok temu

   A może jednak ten który przyjechał o 8:49 to był spóźniony 8:40? przy takiej częstotliwości ciężko stwierdzić który autobus akurat raczył przyjechać. Może zamiast rozkłady powiesić informację że kursują co ok 10 min?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2312 sekundy
  REKLAMAA2-Colorissimo-14-06----29-06-2019