REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2021 - 31.12.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 kwietnia 2021, 14:20

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Sesje ślubne w dalszym ciągu cieszą się dużą popularnością wśród par młodych. W dniu ślubu często brakuje czasu na wykonanie zdjęć portretowych lub brzydka pogoda uniemożliwia wyjście na zewnątrz. Sesja ślubna w innym dniu daje swobodę czasu i wyboru dowolnego miejsca na realizację przedsięwzięcia. Rodzi się pytanie, gdzie wykonać sesję, aby zdjęcia wyszły pięknie. Często padają pomysły wyjazdu w odległy zakątek kraju lub zagranicę. Warszawa i najbliższe okolice mają jednak do zaoferowania mnóstwo pięknych przestrzeni. Od lat bardzo popularne wśród fotografów ślubnych są trzy miejsca w Warszawie: Łazienki, ogrody przy Pałacu w Wilanowie oraz Stare Miasto. To piękne miejsca, ale przecież nie jedyne. Warszawa i najbliższe okolice obfitują w wiele miejsc świetnych na sesję ślubną.

  Sesja nad Wisłą

  O Wiśle mówi się „ostatnia dzika rzeka Europy”. W wielu miejscach Warszawa oferuje piaszczyste plaże, otoczone pasmem zieleni. Polecam zwłaszcza Rezerwat Wyspy Świderskie. Można zrobić zdjęcia w klimacie zbliżonym do sesji nad morzem. Roślinność jest bujna i różnorodna. Tworzy świetne tło do zdjęć. Alternatywą do sesji na łonie natury będą Bulwary Wiślane. Mają swój klimat i pozytywną energię.

  Centrum miasta

  Spacer po Warszawie, czyli sesja w typowo miejskim klimacie to propozycja zwłaszcza dla tych par, które dobrze czują się wśród ludzi (tych wokoło będzie sporo) i zgiełku miasta. Klimatyczne uliczki i kawiarnie, których w Warszawie nie brakuje to fotogeniczna przestrzeń do zdjęć. Marszałkowska, Chmielna, Krakowskie Przedmieście – spacer po tych ulicach z pewnością dostarczy wielu okazji do uzyskania pięknych fotografii ślubnych.

  Park Skaryszewski

  Łazienki to nie jedyny park, który dobrze sprawdzi podczas sesji ślubnej. Park Skaryszewskim jest rozległy i różnorodny, zaprojektowany w stylu angielskim. Znajdziecie tu oczka wodne, małe wzniesienia, przestrzeń otwartą i zalesioną. Miejsc do zrobienia pięknych zdjęć jest bez liku.

  Dolina Służewiecka i Służewski Dom Kultury

  Okolice Służewskiego Domu Kultury są świetną przestrzenią do wykonania sesji ślubnej. Budynek jest nietypowy, o ładnej, prostej i drewnianej architekturze. Okolice są zielone, z licznymi oczkami wodnymi. Zdjęcia na łonie natury będą znakomitym urozmaiceniem zdjęć wykonanych na terenie Służewskiego DK.

  Park Kampinoski 

  Oddalony o zaledwie 30min jazdy samochodem od Centrum Warszawy Park Kampinoski to wspaniała przestrzeń na sesję na łonie natury. Las, oczka wodne, łąki, wzniesienia a także rozległe piaszczyste wydmy – tak różnorodnych przestrzeni zielonych nie znajdziecie nigdzie indziej w województwie mazowieckim.

  Park Botaniczny w Powsinie

  Wiosną park w Powsinie jest najbardziej kolorowym miejscem w całym województwie. Roślinność kwitnie we wszystkich kolorach tęczy. Ciekawą przestrzenią jest również szklarnia z bujną, egzotyczną roślinnością oświetloną przyjemnym naturalnym światłem. Szklarnia sprawdzi się zwłaszcza w zimne dni, gdyż w środku przez cały rok jest przyjemnie ciepło.

  Artykuł powstał przy współpracy z Vasco Images – Fotograf ślubny Warszawa

  Artykuł załadowany: 0.3491 sekundy
  REKLAMAA2 YASUMI 01.10.2021 - 31.12.2021