REKLAMAA1-WIMAR-AUTO---10-06----10-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 października 2019, 06:14 komentarzy 3

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. policyjne)

  Policjanci z komisariatu na warszawskim Ursynowie zatrzymali kobietę, która trudniła się sprzątaniem mieszkań, a przy okazji czyściła je również z kosztowności i pieniędzy. Usłyszała zarzuty dokonania 4 kradzieży, za co grozi 5 lat pozbawienia wolności.

  Do ursynowskiego komisariatu zgłosiła się osoba, która została okradziona z biżuterii. Opisała okoliczności kradzieży, wspomniała też, że ma podejrzenia co do sprawcy. Policjanci w krótkim czasie ustalili tożsamość tej osoby. Okazała się nią sprzątaczka.

  - Kryminalni ustalili adres, pod którym pracuje podejrzewana i gdy tam zawitali, zastali zaskoczoną kobietę, którą od razu zatrzymano. W toku dalszych czynności operacyjnych oraz dochodzeniowych ustalono, że zatrzymana odpowiedzialna jest nie tylko za jedną kradzież - mówi sierż. szt. Karol Gruda z mokotowskiej komendy policji.

  Od kwietnia miała dopuścić się kradzieży kosztowności oraz gotówki z co najmniej czterech mieszkań. Z jednego zabrała znalezioną gotówkę - 9 tysięcy złotych, a z innego biżuterię również o wartości kilku tysięcy.

  38-latka usłyszała cztery zarzuty kradzieży, do których przyznała się, składając obszerne wyjaśnienia. Wyjawiła między innymi, że skradzioną biżuterię sprzedała w lombardzie, podając jednocześnie jego adres. Gdy policjanci pojechali we wskazane miejsce, dowiedzieli się, że cała biżuteria została już, zgodnie z polityką lombardu, przetopiona i nie jest możliwe jej odzyskanie.

  Następnym etapem sprawy będzie sporządzenie aktu oskarżenia i postawienie 38-letniej podejrzanej przed sądem, który może ją skazać nawet na 5 lat więzienia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 68

  • 13
   BARDZO PRZYDATNY
  • 8
   ZASKOCZONY
  • 7
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 10
   WKURZONY
  • 28
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Kabaty zielone 3 8 miesięcy temuocena: 92% 

   "Zgodnie z polityką lombardu przetopiona..." A policja w to uwierzyła ???

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ja tylko tak sobie 2 8 miesięcy temuocena: 50% 

   Z literatury wiemy, że służba domowa często kradnie. Szczególnie rodzinne srebra. Wiemy też, że politycy również są skorzy do złodziejstwa. Nawet ci z aktualnie rządzącej frakcji, z tym, że oni postanowili się trochę łupem podzielić (500+), stąd wielkie dla nich poparcie.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~As 1 8 miesięcy temuocena: 75% 

   Ja tylko tak sobie... pier do le

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 6 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2076 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020