REKLAMAA1 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 września 2022, 08:35 komentarzy 3

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (KT)

  Miliony osób na całym świecie w najbliższy weekend ruszy do akcji "Sprzątanie Świata". Sprzątany przez wolontariuszy będzie także Ursynów. Dzielnica zachęca do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu. Zapewnia worki, rękawiczki i dobrą atmosferę!

  W tegorocznej akcji wezmą udział władze dzielnicy, ursynowscy radni i pracownicy urzędu dzielnicy w ramach wolontariatu pracowniczego, ale nie tylko - do wspólnego sprzątania zaproszeni są przede wszystkim mieszkańcy. W sobotę, 17 września w godzinach 11-14, sprzątane będą trzy punkty dzielnicy:

  • Park Przy Bażantarni (część wschodnia) – zbiórka przy Orliku
  • Las Kabacki od strony ul. Moczydłowskiej – zbiórka przy stojakach rowerowych 
  • Nabrzeże Jeziora Zgorzała – zbiórka przy ul. Dumki przy placu zabaw

  Urząd zapewnia worki i rękawice oraz odbiór śmieci. Wszyscy, którzy włączą się do akcji, otrzymają gadżety promocyjne, ale najważniejsza będzie - oczywiście - satysfakcja z udziału w ekologicznej akcji. W końcu posprzątamy kawałek naszej małej ojczyzny.

  Świadomość ekologiczna społeczeństwa jest coraz większa, ale my chcemy ją jeszcze dodatkowo pobudzać. To w dużym stopniu od nas samych zależy, jak wygląda miejsce, w którym żyjemy. Mamy na to wpływ

  zachęca burmistrz Ursynowa Robert Kempa.

  „Sprzątanie świata” (Clean Up the World) to międzynarodowa kampania odbywająca się na całym świecie w trzeci weekend września. Polega na zbiorowym sprzątaniu śmieci zalegających poza miejscami przeznaczonymi do ich składowania. Celem jest wzrost świadomości ekologicznej społeczeństwa.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 19

  • 12
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 3
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~JPRDLE 3 17 dni temuocena: 88% 

   A co robi zarząd dzielnicy? Tylko się lansuje. Ehhh banda populistów za nasze pieniądze:/

   Edytowany: 17 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 1 wpisy tej osoby
  • ~Korbol 2 18 dni temuocena: 93% 

   Pierzenie w bambus. Jakie sprzątanie? Sąsiad robi remont, postawił worek na gruz i tam wywala swoje śmieci, gruz którego miasto nie odbiera. I teraz takie akcje, ktoś wywalił materac, ktoś torbę z bananami, butelki pet itd. Leży sobie to wszystko na ulicy, bo worek wypełnia się gruzem. A w świetle ostatnich akcji ze śmieciami z biedronki i mandatem za kradzież śmieci dla pani co wyjęła jakieś owoce, to nie dziwie się sąsiadowi że nie zabiera cudzych śmieci. Przydała by się fotka, ładnie by było widać jak ludzie traktują swoje środowisko. Kosz na śmieci taki mały miejski 15 kroków od worka z gruzem, a na gabaryty 40 metrów dalej. Jakie sprzątanie świata ? Tu nawet Tanos nie da rady!

   Edytowany: 18 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 1 wpisy tej osoby
  • ~Korbol 1 17 dni temuocena: 100% 

   Kuźwa cud się stał i znikły śmieci, leży jeszcze tylko materac. Ciekawe czy w sobotę i on zniknie. Może Tanos czyta Haloursunów ?

   Edytowany: 17 dni temu

   oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby
  Artykuł załadowany: 0.6904 sekundy
  REKLAMAA2 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022