REKLAMAA1 SanGiovanni 01.07.2022 - 31.08.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (GS)

  Wielkimi krokami zbliża się Ursynowska Wyprzedaż Garażowa pod ratuszem. Zanim jednak do niej dojdzie, wystawcy muszą się na nią zapisać. Rejestracja rusza w piątek. Lepiej nie zwlekać - liczba miejsc jest ograniczona.

  Ursynowskie Wyprzedaże Garażowe na stałe wpisały się do kalendarza dzielnicowych imprez. Organizowane od 2018 roku wydarzenie zawsze przyciąga tłumy zainteresowanych mieszkańców i wystawców. Nic też dziwnego - znajdziemy tam często niespotykane nigdzie indziej przedmioty. To idealna okazja, by tchnąć w te niepotrzebne już innym rzeczy drugie życie. 

  Zapisy czas start!

  Garażówka odbędzie się w niedzielę, 19 czerwca w godzinach 10-16 na parkingu pod urzędem dzielnicy przy al. KEN 61. Jednak już w ten piątek, 10 czerwca rozpoczną się zapisy dla wystawców. Wystarczy wypełnioną i podpisaną kartę rejestracyjną przesłać na adres garazowka@ursynow.pl. Najpóźniej w dniu garażówki należy dostarczyć oryginał karty. 

  Można również zapisać się osobiście w ursynowskim ratuszu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Zapisy potrwają do wyczerpania puli stanowisk (jednak nie później niż do 17 czerwca). O przyznaniu miejsca decyduje kolejność zgłoszeń. Podczas poprzedniej edycji było ich nieco ponad 200, więc nie warto zwlekać.

  Czerwcowa garażówka będzie już trzecią w tym roku. Poprzednie dwie odbyły się w marcu i maju. Kolejne zaplanowane są na lipiec, wrzesień, październik, listopad i grudzień. Warto zwrócić uwagę na lipcową odsłonę, gdyż oprócz samej wyprzedaży będzie można dobrze zjeść - zostanie połączona ze znanym mieszkańcom targiem zdrowej żywności. Uczestnicy wrócą więc do domu nie tylko z jakaś ciekawą rzeczą, ale także z pełnym brzuchem.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 30

  • 13
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 9
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4085 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022