REKLAMAA1_DineryPL_19-06----19-07-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 grudnia 2017, 10:44 komentarzy 8
  Andrzej Keller i Łukasz Ostrowski z zeszłorocznymi pluszakami

  Andrzej Keller i Łukasz Ostrowski z zeszłorocznymi pluszakami (nadesłane)

  REKLAMA

  Barbara i Andrzej Kellerowie kreatywnie dorabiają na świąteczne wydatki. Małżeństwo sprzedaje własnoręcznie zrobione pluszaki na internetowej aukcji, by dorobić do skromnych emerytur. To kontynuacja zeszłorocznej akcji, którą rozkręcił Łukasz Ostrowski, mieszkaniec Ursynowa. Zaczęło się od handlu na bazarku po 15 zł za sztukę, teraz urocze zwierzątka "chodzą" w sieci nawet po 100 zł.

  Dokładnie rok temu na bazarku "Na Dołku" Łukasz Ostrowski poznał pana Andrzeja. W przedświątecznej krzątaninie poruszył go mężczyzna, który stał nieco na uboczu i sprzedawał pluszaki. Wyglądał na wycofanego, ale wzbudzał zaufanie i sympatię.

  - Byłem na bazarku z dziećmi, a pan Andrzej stał z kilkoma pluszakami. Pomyślałem, że nie ma sensu, żeby ten biedny człowiek tam sterczał, bo przecież można je sprzedawać przez Internet i to pewnie z większym zyskiem. Pan Andrzej brał 15 zł za sztukę - wspomina Łukasz Ostrowski, który pomógł w pluszakowym biznesie. 

  Dzięki akcji na Facebooku udało się sprzedać wszystkie maskotki w kilka minut. Małżeństwo miało zamówienia na fikuśne zabawki jeszcze przez parę następnych miesięcy. Niestety asortyment jest ograniczony, bo lalki robi tylko pani Barbara - żona pana Andrzeja.

  - To wzięło się raczej z przymusu. Nie mamy dużych emerytur, więc to jest sposób, by dorobić. Bardzo się cieszę, że ludzie są zadowoleni i chętnie kupują pluszaki. Żona nad jednym pracuje mniej więcej cztery godziny. Teraz niestety już robi ich mniej, bo bolą ją palce - mówi Andrzej Keller.

  Po zeszłorocznym sukcesie małżeństwo ponownie przygotowało zwierzątka z tkaniny. 23 unikatowe pluszaki można licytować na aukcjach, które dostępne są tutaj. Jest ślimak Leon, miś Euzebiusz czy pies Zbychu - wszystkie będą idealnymi prezentami pod choinkę. Trzeba się jednak pospieszyć, bo aukcja kończy się za 2 dni. Na szczęście pan Andrzej nie musi już stać na bazarku, gdzie pluszaki żony sprzedawał za półdarmo.

  - Na bazarku stałem w każdą pogodę. Jak się chciało dorobić, to nie było innego wyjścia. Sprzedawałem maskotki za 15 zł, czasem jeszcze taniej - dodaje Andrzej Keller.

  Państwo Kellerowie dorabiają pluszakowym biznesem. Są w trudnej sytuacji materialnej, a sprzedaż maskotek pozwala im na bogatsze święta. Pluszaki to unikaty, więc kupując żabę czy sowę pani Barbary, możemy mieć pewność, że nikt nie będzie posiadaczem takiej samej.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 57

  • 46
   BARDZO PRZYDATNY
  • 6
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  8Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Łukasz Ostrowski 8 6 miesięcy temu

   Szanowni tutaj Łukasz Ostrowski, powiem tylko krótko. Po pierwsze są to aukcje i nikt nie ma kontroli nad tym do jakiej kwoty dojdą aukcje, bo nie mają ceny minimalnej. Po drugie, to nie, nie mam żadnej prowizji. Traktuje to jako dobry uczynek. Milego dnia dziękuję :)

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~AnKe 7 7 miesięcy temuocena: 100% 

   To ja sprzedaję na Allegro pluszaki, które są pomysłem i wykonaniem mojej żony. Muszę zabrać głos, gdyż pojawiły się wpisy, że pan Łukasz Ostrowski ma jakoby z tego działania jakieś pieniądze. Jest to całkowita nieprawda. Podziwiam Go, że mimo czwórki dzieci miał jeszcze czas, by ponowić zeszłoroczną pomoc, By pomóc mi w umieszczeniu aukcji na Allegro. Nota bene sam jestem mile zaskoczony wynikami aukcji. Tą drogą chciałbym podziękować panu Łukaszowi i wszystkim uczestnikom aukcji.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jadzia 6 7 miesięcy temuocena: 0% 

   Wszystko fajnie, tylko posrednik tej pieknej akcji tez przytula swoja niemala dole, bo skoro byly po 15 zl a skoczyly od razu na 100 to chyba lekka przesada. Chetnie zaplacilabym za cos takiego nawet 45-55 zl ale 100 to juz chyba lekka przesada.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nieznana 5 7 miesięcy temu

   Rękodzieło w cenie, tylko szkoda, że takich pieniążków nie dostaje ten pan co na nie zasłużył.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Lukrecja 4 7 miesięcy temu

   Super! Pan Ostrowski jest tatą wielu dzieciaków a tak jeszcze pomaga. I zawsze jest uśmiechnięty. Brawo Pan!

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kasia 01 3 7 miesięcy temu

   HALO LUDZIE WARTO ZGŁOSIĆ SIĘ DO CARITAS DO KOSCIOŁA CARITAS SZYKUJE PACZKI DLA POTRZEBUJĄCYCH. np w Kosciele Parafia Wniebowstąpienia Pańskiego w Warszawie ul. Ken 101 do pani Grażynki 795 531 219 ale szybciutko. Kasia

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Bożena 2 7 miesięcy temu

   Superanckie.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Karolina86 1 7 miesięcy temu

   Piękne!

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1508 sekundy
  REKLAMA