REKLAMAA1 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 października 2021, 10:27 komentarzy 3
  Policjantka z zatrzymanymi kobietami

  Policjantka z zatrzymanymi kobietami (policja)

  Nieuczciwa ekspedientka sprzedawała drogie rzeczy, ale na kasie naliczała ułamek ceny. Ze specjalnej „zniżki” korzystała jej znajoma. Oszustki w zaledwie miesiąc naraziły właściciela sklepu na kilka tysięcy złotych strat. Obu grozi do 8 lat więzienia.

  Ceny idą w górę, a radzić sobie trzeba. Chytry plan na tańsze zakupy wymyśliły dwie znajome – 44- i 51-latka. Młodsza ze wspólniczek pracowała w jednym ze sklepów spożywczych na Ursynowie. Starsza w restauracji zaraz obok. Kobieta regularnie przychodziła na zakupy do swojej koleżanki i zawsze mogła liczyć na solidny rabat.

  - 51-latka bez patrzenia w portfel wybierała to, co jej się podobało. Inicjatorka przedsięwzięcia stojąca za kasą w miejsce zakupionych produktów nabijała inne, znacznie tańsze. Niektóre w ogóle pomijała – mówi podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji.

  Część rzeczy nieuczciwa ekspedientka liczyła w normalnej cenie. Ale tylko dla niepoznaki, aby kamera nad kasą uchwyciła jej „wzorową” pracę. I tak mijały kolejne dni i tygodnie. Do czasu. Oszustki zapomniały o czymś takim jak inwentaryzacja.

  - Proceder kobiet wyszedł na jaw, gdy właściciel sklepu doliczył się kilkutysięcznego manka, które powstało w niespełna miesiąc – przekazuje podkom. Koniuszy.

  "Jakoś tak wyszło..."

  Kobiety naraziły właściciela sklepu na stratę ok. 5200 złotych. Zapytana o brakujące w kasie pieniądze 44-latka stwierdziła, że nie wie, w jaki sposób do tego doszło. Przedsiębiorca nie dał jej wiary i zawiadomił policję.

  - Po dokładnym prześledzeniu zapisu z kamery było jasne, że do oszustwa dochodziło tylko wtedy, kiedy za kasą stała 44-latka, a zakupy robiła jej koleżanka. Przy innych klientach takich sytuacji nie było – dodaje podkom. Koniuszy.

  Obie kobiety zostały zatrzymane. Podczas przesłuchania 51-latka nie przyznała się do winy. Odpowiedzialnością za przestępstwo obarczyła swoją koleżankę. Razem ze wspólniczką odpowie za oszustwo i kradzież. Kobietom grozi do 8 lat więzienia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 57

  • 16
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 6
   OBOJĘTNY
  • 4
   NIEPRZYDATNY
  • 7
   WKURZONY
  • 17
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~J16h4 3 12 dni temu

   Pamietam jak wiele lat temu koleżanka opowiedziała mi o przekrętach w Auchan Piaseczno gdzie były przeklejane metki cenowe z tanich artykułów na bardzo drogie po czym taki klient podchodził do umówionej kasy, w której kasjerka nie reagowała na oczywisty przekręt, byle sztuka się zgadzała…

   Edytowany: 11 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 2 12 dni temuocena: 90% 

   I znowu wsadzą sprawne osoby do więzienia, a ja będę płacił za ich michę. Nie można skierować tej patologii do robót publicznych na 8 lat? Pomoc w szpitalu (typu wynoszenie basenów), zamiatanie ulic, mycie pojemników na BIO odpady. Niech robią coś pożytecznego.

   Edytowany: 12 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~dyskryminacja! 1 12 dni temuocena: 56% 

   Dlaczego na zdjęciach te dwie kobiety nie mają założonych kajdanek? Faceci już dawno byliby skuci.

   Edytowany: 12 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2716 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.08.2021 - 24.11.2021