REKLAMAA1 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 stycznia 2022, 11:08

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Według badań i statystyk, w 2021 roku sprzedaż mebli wykonany z ekologicznych zamienników dla skóry zwierzęcej wzrosła o jakieś 150%. To spory skok, który jednak według ekspertów nie jest aż tak zaskakujący. Powodów, dla których decydujemy się właśnie na taki rodzaj tapicerki, jest kilka.

  Również rodzajów mebli tapicerowanych skórą ekologiczną jest na rynku naprawdę dużo, dzięki czemu bez problemu można nimi umeblować najczęściej odwiedzane pokoje w mieszkaniu. A wszystko to możliwe jest też do kupienia w niezwykle okazyjnych cenach, szczególnie przy użyciu kodów rabatowych czy sezonowych promocji - tych po nowym roku jest bardzo dużo.

  Co czyni ten materiał wyjątkowym?

  Tak jak wspomnieliśmy, to materiał niezwykle przydatny do tworzenia mebli. Obecnie około 32% wszystkich kupowanych produktów tapicerowanych jest właśnie tym materiałem. Jakie są tego powody? Jak podają internetowe ankiety, główne powody to:

  • 26% osób wybiera ekoskórę, gdyż  materiał ten nie wyrządza szkód zwierzętom. Tworzona jest ona z materiału syntetycznego, który zachowuje się podobnie do prawdziwej skóry
  • 24% osób wybiera go przez jego cenę - nie da się ukryć, że prawdziwa skóra jest bardzo droga. Ekoskóra jest znacznie tańsza, a kupując z kod rabatowy Meble Bogart można zaoszczędzić jeszcze więcej dzięki atrakcyjnym i wysokim rabatom
  • 20% osób decyduje się na ekoskórę przez jej właściwości - jest ona bardzo wytrzymała, a w przeciwieństwie do swojego prawdziwego odpowiednika, nie wymaga częstej czy czasochłonnej pielęgnacji. 
  • 15% wybiera te meble ze względu na wygląd - ekoskóra świetnie imituje prawdziwą skórę, która zawsze wygląda elegancko i ekskluzywnie w mieszkaniu. Ekoskóra łączy w sobie zalety skóry, oferując świetny wygląd, jednocześnie posiadając cechy, o których wspomniane zostało w poprzednich punktach

  Oczywiście to tylko kilka z powodów, dla których te meble otrzymały zauważalny wzrost sprzedaży w przeciągu ostatniego roku. Co więcej, eksperci uważają, że trend ten będzie się kontynuował i coraz częściej będziemy decydować się właśnie na ten rodzaj materiału zamiast na inne dostępne na rynku. 

  Jakie meble z ekoskóry najczęściej wybierali Polacy?

  W ubiegłym roku decydowaliśmy się na najróżniejsze produkty meblarskie. Porównując wyniki sprzedażowe rok do roku, w 2021 kupowaliśmy o prawie 8% mebli więcej niż w 2020. Na jakie produkty decydowaliśmy się najczęściej? 

  16% wszystkich zakupionych mebli to sofy, w tym te tapicerowane ekoskórą. Każdy dom musi posiadać wygodną kanapę, wiec pierwsze miejsce dla tego rodzaju mebla nie jest zaskoczeniem. Ładne kanapy potrafią być drogie, dlatego warto sprawdzać Promo-codes.pl kod rabatowy, dzięki którym będzie można zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupów. To dobra strona, która informacje o trwających promocjach dodaje każdego dnia - dla redaktorów strony nie istnieje kod, który mógłby im umknąć.

  14% i drugie miejsce na liście sprzedaży zajmują łóżka. Podobnie jak kanapy, mieszkanie po prostu nie może bez niego istnieć. Te tapicerowane ekoskórą były najpopularniejsze, mimo tego, że łóżka nie posiadają aż tak wielu elementów tapicerowanych - to tylko pokazuje, jak popularny wśród ludzi jest ten materiał. 

  Na trzecim miejscu, z 10% sprzedaży znalazły się stoły, a zaraz za podium, z wynikiem 6% - fotele. Klienci twierdzą, że siedzenie na takich tapicerowanych ekoskórą jest najwygodniejsze - materiał jest przyjemny w dotyku, a jednocześnie dodaje szyku do wnętrza, co chwalą sobie klienci. Ogólna sprzedaż mebli tapicerowanych ekoskórą w tych kategoriach jest bardzo wysoka i często plasuje się na miejscach w czołówce - przebija go tylko poliester, ze względu na swoją cenę. Mimo wszystko to bardzo wysokie cyfry, a zaraz po nich widać wyraźny spadek - związany on jest z rodzajami mebli, bo stoliki nocne czy szafki kupowane są o wiele rzadziej przez nas, nie są też tapicerowane. 

  Czy trend z meblami z ekoskóry będzie utrzymywał się na wysokim poziome w kolejnych latach?

  Eksperci są w tej kwestii zgodni - zdecydowanie tak, sprzedaż mebli z ekoskóry będzie tylko wzrastać. To popularny materiał o wysokiej jakości, nic więc dziwnego, że ludzie chętnie się na niego decydują. Zresztą, liczby i statystyki nie kłamią - tak wysoka sprzedaż i ogromny wzrost popularności w porównaniu z poprzednim rokiem nie jest przypadkiem. 

  Artykuł załadowany: 0.4258 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022