REKLAMAA1 PSYCHOCARE 01.08.2021 - 31.10.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Veturilo)

  Miały być gotowe na wiosnę, ale złapały kilkumiesięcznie opóźnienie. Od dziś warszawscy rowerzyści mogą korzystać z nowych stacji Veturilo, które powstały na stacjach ORLEN. Łącznie w Warszawie zostanie uruchomionych 11 nowych stacji rowerowych, w tym jedna na Ursynowie.

  Od poniedziałku można wypożyczać rowery na stacjach paliw przy ul. Lazurowej, Migdałowej, Powsińskiej, Chodakowskiej, Wersalskiej, Śródziemnomorskiej, Filomatów, Wydawniczej, a także przy Bielańskiej 12. Z nowych stacji rowerowych można korzystać na tych samych zasadach, co ze wszystkich stacji Veturilo. Dodatkowo użytkownicy, którzy założą konto na specjalnej stronie roweryorlen.pl, otrzymają dostęp do specjalnych promocji. Wkrótce w Warszawie na stacjach paliw zostaną uruchomione kolejne stacje Veturilo, w tym nowa stacja rowerów elektrycznych.

  Aby wypożyczyć rower na stacji paliw można będzie posłużyć się dotychczas posiadanym kontem Veturilo lub założyć nowe, na stronie roweryorlen.pl. Korzystanie z dedykowanego konta da użytkownikom dostęp do specjalnych ofert i promocji na stacjach, a w przypadku użytkowników programu VITAY możliwość uzyskiwania dodatkowych punktów. Co istotne dla nowych użytkowników, zarejestrowanie się przez stronę roweryorlen.pl umożliwi także wypożyczanie rowerów ze wszystkich innych lokalizacji w Warszawie.

  Orlenowska stacja jest 25. takim punktem w naszej dzielnicy. W najbliższym czasie kolejne stacje powstaną - już za miejskie pieniądze - w rejonie skrzyżowania al. KEN i ul. Płaskowickiej, przy Parku Przy Bażantarni. Najprawdopodobniej w przyszłym roku staną one także przy ul. Puławskiej na 4 skrzyżowaniach, z ulicami: Płaskowickiej, Kajakowej, Pelikanów i Karczunkowskiej.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.5324 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.08.2021 - 24.11.2021