REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Stanisława Celińska w roli nauczycielki

  Stanisława Celińska w roli nauczycielki (kadr z "Alternatywy 4" w reż. S. Barei, prod. TVP)

  Jeśli chcecie się schronić przed upałem i posłuchać czegoś interesującego, to popołudnie najlepiej spędzić w UCK "Alternatywy". O 15 rusza spotkanie ze Stanisławą Celińską, która opowie, jak jej się grało w serialu "Alternatywy" i u Barei. To będzie pożegnanie z cyklem "Jak u Barei".

  Serial "Alternatywy 4" w ubiegłym roku obchodził 35-lecie swojej premiery. Film o lokatorach bloku przy ul. Alternatywy na budującym się osiedlu rozsławił Ursynów. Przez kilka ostatnich miesięcy aktorzy i twórcy serialu dzielili się z ursynowianami swoimi wspomnieniami i anegdotami z planu komedii. Był Jerzy Bończak, Hanna Bieniuszewicz, Tatiana Sosna-Sarno, Krystyna Tkacz, Kazimierz Kaczor czy też współscenarzysta serialu Janusz Płoński.

  Na ostatnim spotkaniu - dziś (sobota, 25 czerwca) o godz. 15 - pojawi się odtwórczyni roli nauczycielki Bożeny Lewickiej Stanisława Celińska. Spotkanie poprowadzi Rafał Dajbor - autor książek: „Jak u Barei, czyli kto to powiedział” oraz „Mój mąż jest z zawodu dyrektorem, czyli Jak u Barei 2”, czyli znawca tematu. 

  Po rozmowie wyświetlone zostaną dwa ostatnie odcinku serialu "Alternatywy 4".

  Wejściówki na spotkanie są darmowe - są jeszcze wolne miejsca. Można je odebrać w recepcji przed rozpoczęciem imprezy lub zarezerwować na stronie internetowej.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3758 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022