REKLAMAA1-FortSluzew-21-01----31-01-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  REKLAMA

  Wiosenne popołudnie w duchu sportowej rywalizacji? Czemu nie! Ruszają Lekkoatletyczne Poniedziałki na Ursynowie - czyli okazja do rozpoczęcia sportowej przygody. Pierwsze zawody, w których wziąć udział może każdy, startują w poniedziałek o 17:00.

  Zawody dedykowane warszawskiej młodzieży szkół podstawowych są kontynuacją popularnych "Śród Lekkoatletycznych", które w zeszłym roku przyciągnęły wielu adeptów tej dyscypliny sportu.

  - Dziś można powiedzieć, że ubiegłoroczna edycja zakończyła się sporym sukcesem, czego świadectwem jest fakt rozpoczęcia swojej sportowej przygody przez wielu uczestników - mówi Maciej Topolewski z Akademickiego Klubu Lekkoatletycznego "Ursynów", organizator zawodów.

  Zaplanowane zostały trzy mityngi, które odbędą się 14 i 28 maja oraz 11 czerwca, każdy o godzinie 17:00 na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 303 przy Koncertowej 8 (nowe boisko). Uczestnicy rywalizować będą w następujących konkurencjach: bieg na 60 metrów, bieg na 600 metrów, rzut piłeczką palantową, skok w dal i bieg sztafetowy 2x100 metrów. Wzięcie udziału w zawodach nie wymaga wniesienia opłat, wystarczy przyjść, zgłosić chęć udziału i wystartować.

  Lekkoatletyczne poniedziałki są świetną okazją do spędzenia wiosennego popołudnia w atmosferze sportowej zabawy i rywalizacji. Kto wie, może właśnie podczas tych zawodów narodzi się przyszła gwiazda polskiej lekkoatletyki, która ostatnio święci triumfy na świecie? 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2184 sekundy
  REKLAMAA2-WSMAQ---16-01----30-01-2019