REKLAMAA1 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Teatr Scena 96)

  Ruszyło Dziecięce Lato Teatralne, którego spektakle odbywać się będą również na Ursynowie! Teatr Scena 96 zaprasza najmłodszych na wtorkowe przedstawienie "Cmok, cmok", które odbędzie się na placu przed Dzielnicowym Ośrodkiem Kultury przy ul. Kajakowej.

  Na początku lipca stołeczny Teatr Scena 96 zainaugurował cykl spektakli plenerowych pod nazwą Dziecięce Lato Teatralne "Obwodnica 2020". Przedstawienia są prezentowane w warszawskich dzielnicach: Bielany, Ursynów, Ursus, Wesoła, Rembertów, Mokotów i Ochota.

  - Przenosimy się z naszej sceny w warszawskie plenery. Wszystkie spektakle z naszego repertuaru obejrzeć będzie można w różnych dzielnicach Warszawy i to za darmo - mówią organizatorzy.

  Dziecięce Lato Teatralne potrwa do 29 sierpnia. Na Ursynowie odbędą się 4 spektakle - w lipcowe wtorki: 7 lipca - "Cmok.Cmok", 14 lipca - "O słodkiej królewnie i pięknym księciu", 21 lipca - "Bajka Samograjka" oraz 28 lipca - "Szewc Kopytko i Kaczor Kwak". Każde z tych przedstawień rozpocznie się o godz. 11:00 na terenie przed DOK Ursynów przy ul. Kajakowej 12b. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny, jednak ze względów bezpieczeństwa konieczna jest rezerwacja wejściówek. Należy wysłać maila na adres: teatrscena96gmail.com i podać w temacie hasło: Ursynów.

  Odpowiedź na skutki koronawirusa

  Cykl spektakli dziecięcych w wakacje to reakcja stowarzyszenia Scena 96 na trwającą epidemię koronawirusa.

  - To nasza odpowiedź na sytuację, w której przez wakacje wiele instutucji kultury pozostanie zamkniętych, a ich budżety zostały okrojone. Chcemy grać dla tych rodzin z dziećmi, które nigdzie nie wyjadą i zostaną w Warszawie. To nasza propozycja dla nich, by nie zrywać kontaktu z kulturą - wyjaśnia Dariusz Jarosiński z teatru Scena 96.

  Teatr Scena 96 działa w strukturach stowarzyszenia Scena 96. Od 2018 r. prowadzi stałą scenę repertuarową w Pałacu Szustra przy ul. Morskie Oko 2 na Mokotowie. Znany jest też z organizacji Międzynarodowego Festiwalu "Sztuka Ulicy".

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~del 1 6 miesięcy temuocena: 100% 

   dlaczego we wtorki o 11? przeciez zawsze bajki na trawie były w weekendy. Kto moze isc z dzieckiem o 11 kiedy jest w pracy? bez sensu...

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3636 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.01.2021 - 31.01.2021