REKLAMAA1-DAGRASSO--14-08----13-11-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Straż Miejska)

  Tak jak przed pierwszą turą, tak i przed drugą straż miejska dowiezie na wybory. Strażnicy organizują w najbliższą niedzielę pomoc dla wyborców, którzy nie są w stanie samodzielnie dotrzeć do lokalu wyborczego.

  W niedzielę druga tura wyborów prezydenckich. Lokale wyborcze będą czynne od 7:00 do 21:00. Nie wszyscy chętni do głosowania mogą jednak swobodnie i bez przeszkód dotrzeć do urny, dlatego warszawska Straż Miejska organizuje pomoc.

  - Mieszkańcy mający problemy z poruszaniem się, a nie wymagający specjalistycznego transportu, np. osoby starsze, mogą w dniu wyborów zgłaszać się do straży miejskiej w sprawie transportu do punktów wyborczych - mówi Jerzy Jabraszko ze stołecznej Straży Miejskiej.

  Zgłoszenia będą przyjmowane w dniu głosowania, czyli w niedzielę, 12 lipca pod specjalnie uruchomionym nr tel. 22 598 69 29 w godzinach 7:00 – 19:00. Czas dowozu będzie uzależniony od liczby osób oczekujących. Do dyspozycji osób starszych będą wyznaczone patrole straży miejskiej.

  Jak zapewnia Straż Miejska funkcjonariusze, którzy będą dowozić chętnych do lokali wyborczych, będą stosowali wszelkie procedury bezpieczeństwa. Stosowane będą przyłbice, maseczki, termometry. A ci, którzy zapomną o swojej maseczce, otrzymają ją od strażników.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3181 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-11-2020