REKLAMAA1-OrganicMarket--20-03----19-04-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 października 2018, 10:52

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (Straż Miejska)

  REKLAMA

  Darmowa podwózka do urny wyborczej dla osób starszych i niespełnosprawnych. Miasto zorganizowało dwa systemy pomocy wyborcom, którzy nie są w stanie samodzielnie dotrzeć do lokalu wyborczego.

  Miasto stołeczne zapewni osobom z niepełnosprawnością ruchową bezpłatny transport w systemie „od drzwi do drzwi”. Osoba niepełnosprawna zostanie objęta usługą od drzwi mieszkania, do lokalu wyborczego i z powrotem. Dodajemy, że ma ona prawo podróżować z osobą towarzyszącą, które pojedzie również bez opłat. 

  Zamówienia przyjmowane są jeszcze tylko dzisiaj, w sobotę, w godz. 8:00-16:00 pod numerami telefonu (22) 298-59-00 i 720-915-300. Istnieje również możliwość złożenia zamówienia na transport specjalistyczny poprzez maila na adres bus@specjaltrans.pl również dziś do godz. 16:00.

  Osoby, które nie mają statusu niepełnosprawnej, ale ze względu na stan zdrowia mają problemy z poruszaniem się - a nie wymagają specjalistycznego transportu - np. osoby starsze, mogą w dniu wyborów samorządowych (21.10.2018) zgłaszać się do Straży Miejskiej m.st. Warszawy w sprawie transportu do punktów wyborczych.

  Zgłoszenia będą przyjmowane pod specjalnie uruchomionym nr tel. 22 598 69 29 w godzinach 7.00 – 19.00 (tylko w dniu wyborów, a więc w niedzielę). Czas dowozu będzie uzależniony od liczby osób oczekujących. Do dyspozycji osób starszych będą wyznaczone patrole straży miejskiej.

  (na podst. informacji prasowej)

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 21

  • 12
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 6
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2636 sekundy
  REKLAMA