REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (Straż Miejska)

  Darmowa podwózka do urny wyborczej dla osób starszych i schorowanych. Straż miejska organizuje w najbliższą niedzielę pomoc dla wyborców, którzy nie są w stanie samodzielnie dotrzeć do lokalu wyborczego.

  W niedzielę wybory do Parlamentu Europejskiego. Lokale wyborcze będą czynne od 7:00 do 21:00. Nie wszyscy chętni do głosowania mogą jednak swobodnie i bez przeszkód dotrzeć do urny, dlatego warszawska Straż Miejska organizuje pomoc.

  - Mieszkańcy mający problemy z poruszaniem się, a nie wymagający specjalistycznego transportu, np. osoby starsze, mogą w dniu wyborów zgłaszać się do straży miejskiej w sprawie transportu do punktów wyborczych - informuje Straż Miejska m.st. Warszawy.

  Zgłoszenia będą przyjmowane w niedzielę, 26 maja pod specjalnie uruchomionym numerem telefonu: 22 598 69 29 w godzinach 7:00 – 19:00. Czas dowozu będzie uzależniony od liczby osób oczekujących - zastrzegają strażnicy. Do dyspozycji osób starszych będą wyznaczone patrole straży miejskiej.

  (na podst. informacji prasowej)

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 24

  • 13
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 7
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3729 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020