REKLAMAA1 SanGiovanni  01.04.2021 - 30.04.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Straz miejska interweniowała na Moczydłowskiej

  Straz miejska interweniowała na Moczydłowskiej (Facebook/Bartosz Dominiak - Zastępca Burmistrza Ursynowa)

  Owocny weekend dla straży miejskiej na ulicy Moczydłowskiej. Na prośbę wiceburmistrza Ursynowa strażnicy przyjechali i ukarali kierowców nielegalnie zaparkowanych tam pojazdów. Mieszkańcy są z akcji zadowoleni. Zgodnie jednak twierdzą, że to tylko tymczasowe rozwiązanie.

  Ulica Moczydłowska w całości znajduje się w strefie zamieszkania. Oznacza to, że parkować można na niej tylko na wyznaczonych miejscach. Wiele osób przepisów nie przestrzega i zostawia swoje samochody na poboczach, niszcząc przy okazji tamtejszą zieleń. O problemie pisaliśmy w ostatnią sobotę.

  Mieszkańcy Moczydłowskiej już od dłuższego czasu apelują o zdecydowane kroki w tej sprawie. W ostatni weekend w końcu się doczekali.

  - 7 blokad, 3 mandaty gotówkowe, 4 kredytowe oraz 2 pouczenia – takie wyniki weekendowej akcji przekazuje Jerzy Jabraszko, rzecznik straży miejskiej.

  O podjęcie odpowiednich działań straż miejską poprosił wiceburmistrz Ursynowa Bartosz Dominiak. Jak twierdzi, już wcześniej do strażników wysyłano prośby o interwencje w tej sprawie.

  - Myślę, że ta akcja była na prośbę wszystkich. Tym razem poprosiliśmy bardziej stanowczo. Chodzi o to, żeby wyrobić u kierowców nawyk przestrzegania przepisów. Uświadomić im, że groźba mandatu jest realna – podkreśla.

  "Od razu lepsza atmosfera"

  Jabraszko zaznacza, że weekendowa akcja była "rutynowa". Strażnicy skupią się teraz na patrolowaniu ulicy Moczydłowskiej właśnie w weekendy. Mieszkańcy za przeprowadzoną wpierwszą taką akcję są niezwykle wdzięczni.

  - Od razu atmosfera na Moczydłowskiej zrobiła się lepsza. Brak samochodów docenili chyba wszyscy, którzy tamtędy chodzą, nie tylko mieszkańcy – ocenia pan Marcin.

  Do zlikwidowania problemu jeszcze daleko. - Straż pojechała i zaraz wróciły samochody. Już nie w takiej liczbie, ale zawsze – zauważa pan Kamil.

  Patrole straży miejskiej w oczach mieszkańców muszą być cykliczne, żeby w ogóle miały sens. Jak twierdzi pan Marcin, strażnicy nie powinni też czekać na powrót kierowców, jak to miało miejsce w weekend.

  - Myślę, że kierowca może sobie poczekać ze 3 godziny, skoro łamie przepisy. W tym czasie strażnicy mogą wykonywać inne obowiązki – dodaje.

  Mieszkańcy zauważają również, że większość kierowców jest świadoma, że parkuje tam nielegalnie. Dlatego należałoby postraszyć ich czymś więcej niż tylko mandatem.

  - Potrzebne są rozwiązania systemowe. Dlatego będę przekonywał zarząd dzielnicy, aby ustawili tam znak zakazu zatrzymywania się wraz z tabliczką informującą o możliwości odholowania pojazdu – mówi pan Kamil.

  Urząd weźmie się za Moczydłowską

  Władze dzielnicy myślą nad zmianami na ulicy Moczydłowskiej. Być może pojawią się miejsca dla niepełnosprawnych, już poza strefą zamieszkania. O innych nie ma jednak mowy.

  - Miejsc tam nie ma i nie będzie. Zabrania tego miejscowy plan zagospodarowania – podkreśla wiceburmistrz Dominiak.

  Argument z brakiem miejsc do zaparkowania jest - jego zdaniem - usprawiedliwianiem łamania prawa, bo nie brakuje ich na sąsiednich uliczkach. Problemem do rozwiązania zostaje też parkowanie za krzyżującą się z Moczydłowską ulicą Kretonową, praktycznie w samym lesie. Ale jak mówi Dominiak: „i tutaj znajdziemy rozwiązanie”.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 88

  • 45
   BARDZO PRZYDATNY
  • 8
   ZASKOCZONY
  • 7
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 17
   WKURZONY
  • 7
   BRAK SŁÓW

  51Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Gajowy z Natolina 51 miesiąc temuocena: 0% 

   przez prawie 40 lat, do lasu Moczydłowską zasuwałem piechotą, niestety jak skończyłem 65 lat i przeszedłem ciężki zawał zacząłem podjeżdżać pod las samochodem i tylko w tygodniu. No i co teraz? Las w tv? Nie wszystko jest tak oczywiste jak niektórzy myślą. A co będzie jak rozbudowany zostanie "park" przy górce Kazurce? Parking na przedłużeniu Pileckiego już pęka w szwach i nie tylko w sob.i niedz.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~alternat 50 miesiąc temuocena: 100% 

   w kwestii dzikiego parkowania to zapraszamy na Alternatywy - odcinek do rondka R.Wilhelmiego w kier Gandhi. Masakra - z ronda zjechać nie można, zastawione, czasem nawet przejście dla pieszych.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marcin 49 miesiąc temuocena: 25% 

   A może lepiej wysłać tam patrol który będzie gonił źle parkujących a nie wlepiał mandaty. Pilnował przestrzegania przepisów. A nie panowie ze SM podjada co 1,5h i i wlepią kilka mandatów i założą kilka blokad.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaa 48 miesiąc temuocena: 31% 

   rozumiem, ze Bartosz Dominiak ma chałupe na Mczydlowskiej/jego rodzina ma... wiec nalepiej nasłać straż, zamiast zając sie ucywilizowaniem terenu = zorganizować parkingi dla chetnych z korzystania z lasu kabackiego, dla zdrowia, nie tylko własnego ale tez odciażenia służby zdrowia...Najlepiej (nawygodniej) to rąbnac nozem (=boli noga? to obciac)

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Srissa 47 miesiąc temuocena: 67% 

   Zorganizuj sobie najpierw parking srisso dla dwóch aut które posiadasz.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~WAWA 46 miesiąc temuocena: 92% 

   Jest tam piękny deptak, nie dajcie się zastraszyć samochodom, nie może być tam przepychanki auto vs pieszy.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Maciej Wysocki 45 miesiąc temuocena: 80% 

   Wypierrrdalać z tymi samochodami! Będziemy was tępić i zgłaszać aż nauczycie się korzystać z samochodów w sposób cywilizowany.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~I słusznie! 44 miesiąc temuocena: 90% 

   I słusznie. Jeśli jest zakaz postoju, to kierowca ma obowiązek go respektować.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Z Ursynowa 43 miesiąc temuocena: 32% 

   Mieszkańcom ul. Moczydłowskiej ( i sąsiednich ulic ) najpierw przeszkadzał smród kapusty z pola, później pretensje, że kurzy się z "ulicy". Pola już prawie nie ma, mają asfalt, maja strefę zamieszkania. Co w przyszłości będzie im przeszkadzać... ludzie?? Bo spacerują za głośno??? Inna sprawa, że "samochodziarze" przesadzają ale dla dzielnicy najłatwiej postawić trzy znaki i liczyć na to, że problem mają z głowy.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 21 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Obserwator 42 miesiąc temuocena: 83% 

   S M wzięła się do pracy! No jak Burmistrz poprosi to co innego. obywatel moze prosić.........................

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jan 41 miesiąc temuocena: 69% 

   Taki sam problem jest na wszystkich starszych osiedlach Ursynowa. Na wjeździe stoi znak D40 strefa zamieszkania z dopiskiem "dotyczy całego osiedla". Na terenie osiedla nie sposób jednak znaleźć jakiegokolwiek znaku wyznaczającego miejsce do parkowania. Umownie "legalnie" parkuje się tam, gdzie rzucone zostały płyty ażurowe, a "nielegalnie" wszędzie, gdzie się da, zgodnie z zasadą jak najmniejszej liczy kroków do klatki. SM lepi mandaty tylko tam gdzie zgłoszą mieszkańcy, którym samochody psują widok za oknem. Nie przeszkadza to tym samym mieszkańcom parkować po drugiej stronie bloku przy samej klatce. Mandaty są za niszczenie zieleni, której już nikt nie pamięta i wystawiane są tylko zgłoszonym pojazdom, samochody stojące na "zieleni" 20m dalej nie przeszkadzają Strażnikom, bo przyjechali na interwencję do konkretnego zgłoszenia. Takie swojskie piekiełko podlane sosem psa ogrodnika i moralnością Kalego.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 40 miesiąc temuocena: 50% 

   Bo ludzi mami się tymi strefami zapominając o przypomnieniu stosownych przepisów pord. A potem przychodzi zdziwienie. Straż miejska "nic nie możemy bez głoszenia" nie pomoże i potem powstaje taki dziwny status quo jak opisałeś.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 2 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaa 39 miesiąc temuocena: 43% 

   dodam tylko, że nowobogacy z Moczydlowskiej wpierdzi****li się na osiedle zagospodoraowane, gdzie ludzie normalnie korzystali z drogi dojazdowej do lasu, a jeszcze rok temu rosła kapusta obok - nawet zastanawiałam się czy nie wziąć z główkę onej - bo była późna jesień a kapusta cały czas na zagonie była! teraz ci nowobogaccy (qulson i brudna pala) beda starym mieszkańcom narzucać swoje "widzimisię". Bo sie takie nowobogackie spod Grojca sprowadziły do stolycy...I tera, qwa, JA!

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 3 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 38 miesiąc temuocena: 66% 

   NARESZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 27 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaa 37 miesiąc temuocena: 50% 

   przedpol, a jak tam kazaurianka? a szlabany nie zardzwewialy?

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 1 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~RP 36 miesiąc temuocena: 24% 

   Nie można udawać, że nie ma samochodów. Potrzebny jest duży parking, żeby wszyscy byli zadowoleni. O to chodzi.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 34 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 35 miesiąc temuocena: 74% 

   Parkingi są przy ulStryjeńskich,tylko buraczanemu leniowi nie chce się przejść kilkuset metrów

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 29 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 34 miesiąc temuocena: 35% 

   ~pol, myślisz, że takie chamskie komentarze wzmacniają twój przekaz? Ja tutaj widzę tylko jednego buraka.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 13 24 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~W(BJS) 33 miesiąc temuocena: 62% 

   RP , oczywiście powinien być tak duży jak Las Kabacki . BRAWO TY .

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 8 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kolo 32 miesiąc temuocena: 83% 

   To może teraz "szanowna" SM ruszy swoje 4 litery i przyjedzie na Dembowskiego i Służby Polsce bo tam codziennie jest 50 mandatów do wypisania a mieszkańcy dalej nie mają gdzie zaparkować chociaż płacą za ten teren.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 20 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kronik 31 miesiąc temuocena: 100% 

   Tam parkują również pacjenci i personel z Narodowego Instytutu Onkologii. W najbliższych latach planowana jest wielka przebudowa terenu Instytutu i wyłączenie części tamtejszego parkingu z użytkowania - wtedy na stare osiedla wjedzie dużo więcej osób szukając miejsca, żeby gdziekolwiek zaparkować.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kolo 30 miesiąc temuocena: 100% 

   Głównie personel bo podniesiono im opłatę za parking z 25 na 50 zł. miesięcznie. Jak dziadów nie stać na parking to niech przychodzą do pracy pieszo.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 29 miesiąc temuocena: 16% 

   Zwykłe wyznaczenie miejsc parkingowych przy końcu uliczki rozwiązałoby problem "legalności" parkowania. Ale przecież nie o to tutaj chodzi, nie?

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 36 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Lubię stać w korkach to mój fetysz 28 miesiąc temuocena: 83% 

   Nie bo to jest deptak a nie parking dla twojego rzecha

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 39 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 27 miesiąc temuocena: 30% 

   To nie jest żaden deptak, tylko droga ze strefą zamieszkania. Mam taką przy swoim bloku i jakoś nikt nie wpada na idiotyczne pomysły by ją blokować czy też stawiać szlabany.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 10 23 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~MrFrosty 26 miesiąc temuocena: 73% 

   jeśli do tej pory nie jest to deptak, to oby jak najszybciej się nim stał. Podwożenie swoich szanownych 4 liter pod sam las żeby w nim spacerować to zwykłe lenistwo.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 27 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 25 miesiąc temuocena: 45% 

   Nie każdy ma ochotę iść na piechotę w masce przez pół dzielnicy. I w ogóle nie bierzesz pod uwagę, że Las Kabacki służy mieszkańcom całej Warszawy, a nie tylko mieszkańcom Ursynowa. I zamiast doceniać, że ludzie chcą spacerować w lesie, a nie siedzieć na dupie w domu to grupka mieszkańców opowiada bzdury o jakiejś autostradzie. Komu niby utrudniają życie kierowcy parkujący na końcu ślepej ulicy? Gdzie jest ten obiecany parking? Banda krzykaczy wzorem kazurian chcą utrudniać ludziom życie, ale pod mój blok i w innych rejonach Warszawy przyjeżdżają autami do lokali użytkowych na zakupy. Zwykli egoiści widzący tylko czubek własnego nosa. Siedzą w domach i wszystko im przeszkadza. Wystarczy następnym razem iść powoli środkiem drogi utrudniając dojazd do ich domów, bo przecież to jest strefa zamieszkania i muszą ustąpić pieszym.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 25 30 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Lubie jezdzic bez siodełka to moj fetysz 24 miesiąc temuocena: 33% 

   Deptak jak sama nazwa wskazuje sluzy do deptania, wiec wyp...alac z tymi rowerami. Skonczy sie rozjezdzanie pieszych przez kalesoniarzy.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 9 18 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~MrFrosty 23 miesiąc temuocena: 79% 

   ja nie mieszkam przy Lasku. Dochodzę często tamtędy z większej odległości niż legalne parkingi.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 11 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 22 miesiąc temuocena: 65% 

   Może jeszcze w samym lesie wyznaczyć ci te parkingi????????????????????????????????????????? Przejdź spacerem kilkaset metrów od ul Stryjeńskich

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 17 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pol sroll 21 miesiąc temuocena: 29% 

   Jak buraczany pol mial asfaltowane przedpola lasu kabackiego, to sie nie pluł, ze niepotrzebny i mozna parkowac na stryjenskich, gdzie przy szkole zawsze sa wolne miejsca

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 5 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wirusek 20 miesiąc temuocena: 83% 

   A dlaczego pan burmistrz nie urządzi podobnej akcji w Lesie Kabackim i nie ukarze mandatami wprowadzających tam psy, szczególnie bez smyczy i kagańców. Urobek mandatowy byłby większy wielokrotnie.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 49 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~babka z moczydła 19 miesiąc temuocena: 41% 

   no to się władza wykazała, nie ma co

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Adrian 18 miesiąc temuocena: 74% 

   Brawo dzielnica, brawo stra miejska!

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 29 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 17 miesiąc temuocena: 44% 

   Zwykła, chwilowa pokazówka, a nie rozwiązanie stałe. Jutro już sm nie będzie. Zrobiono aferę jakby odbywały się tam co najmniej wyścigi uliczne, podczas gdy kierowcy jadą tam ostrożnie i wolno. Ale lokalni mieszkańcy już napuszczają prasę by ograniczyć dojazd wzorem kazurian.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 27 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 16 miesiąc temuocena: 54% 

   Zaparkuj grzecZnie na parkingu przy Braci Stryjeńskich i rusz dupę,żeby przejść spacerem te kilkaset metrów. Może jeszcze w samym lesie zrobić parking dla szanownego leniuszka???????

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 15 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaa 15 miesiąc temuocena: 50% 

   sam rusz doope,, pol. Jesteś pokazowym przykladem pisuarskiego sówerena - bezmyslnego idioty, majacego tylko swoją krotką końcówke (no..trudno) na uwadze. Wbij sobie do swojej bezmyślnej brudnej pały, że na świecie (w Warszawie i na Ursynowie) sa ludzie mający inne priorytety, inne potrzeby im inne zapatrywania, niż ty, kretynie przedpol. Nie każdy mieszkaniec Ursynowa (i Kabat) to dureń przedpol. Zajmij sie swoimi szlabanami - żeby przypadkiem ktos nie wjechał 1 cm dalej niz szlaban.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 1 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~egon 14 miesiąc temu

   to nie jest ulica Braci Stryjeńskich, tylko kwartetu Stryjeńskich na czele z Zofią Stryjeńską, wybitną malarką XX-lecia międzywojennego plus jej męża Karola oraz ojca Karola- Tadeusza i dziadka Karola- Aleksandra

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursynowianin 13 miesiąc temuocena: 55% 

   Bartosz - Nieustraszony pogromca kierowców

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zniesmaczon 12 miesiąc temuocena: 69% 

   Megaloman dominiak znów się wykazał... Niech jaśniepan ruszy 4 litery i pojeździ po Ursynowie i zobaczy jak wygląda dzielnica zarządzana przez ekipę kempy. Na początek proponuję okolice bazaru, który nam zorganizował kempa, później okolice Szpitala południowego, itd. itp.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 27 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Lukasz436 11 miesiąc temuocena: 63% 

   Okolice bazaru w dni targowe wyglądają bardzo źle. Samochody pozostawiane gdzie popadnie. Najlepsze było jak na jakiś weekend przywrócili tam przystanek dla 503 - parkowali dalej jak popadnie. Zobaczcie także jak wygląda trawnik (tzn to co zostało z niego) przy szpitalu...

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 19 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kazio 10 miesiąc temuocena: 75% 

   To są ulice nie podlegające dzielnicy. A co do bazarku, to niech Pomianowski i Antosiuk reagują. To oni zrobili bazarek na pętli. Powiedzmy prawdę, że dopóki baza będzie zajmował pętlę, nic się nie zmieni. To ci Panowie zachwalali projekty Karczewskiego i lobbowali za pętlą.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 6 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zniesmaczon 9 miesiąc temuocena: 56% 

   Megaloman dominiak znów się wykazał... Niech jaśniepan ruszy 4 litery i pojeździ po Ursynowie i zobaczy jak wygląda dzielnica zarządzana przez ekipę kempy. Na początek proponuję okolice bazaru, który nam zorganizował kempa, później okolice Szpitala południowego, itd. itp.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Lampa 8 miesiąc temuocena: 79% 

   7 osób ukaranych kierujących przez weekend, to prawie nic, to gdzie się podziało resztę tych kierujących, którzy parkowali?

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 31 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wirusek 7 miesiąc temuocena: 76% 

   Nie wnikając w słuszność tej akcji to rzeczywiście śmieszna ilość. Albo nie ma problemu, albo wlepiono mandaty tylko wybrańcom

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 22 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~MrFrosty 6 miesiąc temuocena: 79% 

   Jaśnie wielmożnej SM już zwykłe zgłoszenie nie starcza. Teraz trzeba samego wiceburmistrza żeby ich uruchomić. Ciekawe czy jest jeszcze jakiś inny kraj, gdzie służba jak ta, jest tak bezużyteczna. Dlaczego nie mogą sami z siebie tam przyjechać i zadziałać???

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 31 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tadek 5 miesiąc temuocena: 71% 

   Na moim osiedlu (wjazd od Wawozowej przez szlabany) stoi od prawie roku samochod z rejestracja lubelska. Kilkakrotnie mowilem o tym ochronoarzom, ale oni nic w tej sprawie "nie moga"... A samochod stoi ... Takie mamy "doskonale" prawo...

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 5 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rolo 4 miesiąc temuocena: 86% 

   ~Tadek - jeśli chcesz żeby został odholowany to trzeba go pozbawić tablic...z tablicami nikt go nie ruszy

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 6 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3793 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.02.2021 - 13.05.2021